Lista pozytywnych afirmacji na zły dzień i humor, kompleksy, gdy dopadają Cię czarne myśli…

Lista pozytywnych afirmacji dla kobiet. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Nie znamy się, więc nie mogę Ci pomóc, gdy masz zły dzień, dopadają Cię czarne myśli i zwyczajnie potrzebujesz przytulenia, wsparcia, czekolady 😉 Ale mogę zrobić to:

Lista pozytywnych afirmacji dla Ciebie!

Co możesz zrobić dla siebie w okropny dzień?

Warto zrobić sobie listę budujących, motywujących, wspierających, ciepłych słów, afirmacji i używać w trudnej chwili. Im bardziej jest Twoja, indywidualna, z własnymi przykładami – tym będzie dla Ciebie cenniejsza i bardziej pomocna. 

Gdy masz dzień “czarnej chmury”, czyli zmęczenia, przytłoczenia, czarnych myśli, chaosu, okrutnej samo-oceny, wszystko jest na nie, nic ci nie wychodzi, ktoś cię źle potrakował, itd. – to wyciągasz ją i czytasz. Możesz czytać kilka razy, aż poczujesz się lepiej.

Efekt kuli śnieżnej to ciemne myśli, które gromadzą się, robią ciężkie, zaczynają toczyć w dół coraz szybciej, aż tworzą lawinę! Kolorowe Bogate Soczyste, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Możesz czytać też, gdy masz dobry dzień i dziękować za to. Tak podwyższają się Twoje wibracje, czujesz się lepiej i jesteś magnesem tego, co najlepsze.

To najłatwiejszy, szybki sposób, by zmienić sytuację. Nawet jeśli nie wierzysz od razu we wszystkie swoje afirmacje, to czytając pozytywne słowa, skupiasz się na nich i tam idzie twoja energia. Zaczynasz więc budować dobrą stronę.

Zrób to dla siebie, nawet jak się najpierw głupio czujesz! Może to dla Ciebie jak nowy język i musisz się przyzwyczaić. 

W ten sposób budujesz dla siebie wsparcie, jesteś dla siebie, dajesz sobie coś dobrego, wyrażasz miłość i szacunek. 

Możesz powiedzieć sobie to, co powiedziałabyś swojej przyjaciółce.

  • jeszcze jedna ważna rzecz, nie chodzi o to, by zepchnąć na drugi plan (albo w zapomnienie!) negatywne uczucia! Bo im również trzeba spojrzeć w oczy i z nimi “porozmawiać”, przyjrzeć się im. Ale czasem, gdy jest się głęboko w czarnej dziurze, nie ma na to siły. Trzeba więc najpierw skupić się na lepszym, aby zbudować siłę, dzięki której można następnie wrócić i zmierzyć się z tymi negatywnymi emocjami, sprawdzić co do Ciebie mówią i czy to prawda.

Oto lista stworzonych przeze mnie afirmacji, pozytywnych słów, na które pomogą Ci skupić się na tym, co dobre, a nie złe. Wiele z nich jest takich, w jakie jesteś stanie od razu uwierzyć. Często bywa problem, że jak powtarzasz sobie “jestem piękną milionerką” to nie za bardzo czujesz, by miało to z tobą coś wspólnego… Dlatego te są sensowniejsze i mają Ci pokazać Twoją moc, dostrzec Twoje dobre cechy i potencjał, podarować ciepło, wsparcie i zrozumienie:

Kobiecy Magnetyzm i Prawo Przyciągania, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

“Mimo, że mam czasem chwile słabości, niedociągnięcia, zrobię niewystarczająco, muszę jeszcze to i tamto, udowodnić jeszcze coś… Mimo, że zawsze można zrobić coś jeszcze lepiej, więcej… Mimo, że zawsze jest ktoś “lepszy” – to ja wybieram zawsze i w tej chwili kochać siebie i akceptować bezwarunkowo”.

“Tu I teraz, z tym co mam i czego nie mam, z tym co zrobiłam i nie zrobiłam, z tym co osiągnęłam i nie osiągnęłam – w pełni kocham i doceniam siebie”.

“Byłam zlekceważona, olana, niewidziana, odrzucona, nieważna wiele razy – Ja dostrzegam siebie, swoje potrzeby i robię dla siebie to, co najlepsze teraz”.

“Przeżyłam upokorzenia i ataki wielu osób …tutaj pomyśl o swoich doświadczeniach… i mimo to poszłam do przodu! Z podniesioną głową, stoję prosto na dwóch nogach, dałam radę, zrobiłam najlepiej co potrafiłam”.

“Jestem pełna królewskiej godności i wartości siebie – to sobie wypracowałam!!! To już się dokonało! Teraz utrzymuję to i rozwijam”.

“Mimo, że nie jestem gwiazdą filmową, to jestem z gwiazd, mam gwiezdną aurę i energię”.

“Mimo, że mogłabym więcej i lepiej, to jestem dumna z siebie”.

“Emanuję niezwykłą aurą”.

“Mimo, że było nieraz bardzo trudno, to teraz jest lżej bo mam siebie! Mam oparcie w sobie. Moje życie jest cudem i kocham je! Żyję z lekkością bo tak wybrałam”.

“Gusta są różne, a ja jestem ponad to. Doceniam naturalne piękno, zdrowie, to co powstało z serca”.

“Mimo, że mogłabym …pomyśl o tym, co często cię nęka, np. że powinnaś znać jeszcze jakiś język, mieć jakieś studia, itp… – to jestem pełnowartościową osobą”.

“Tyle blokad i trudności w przeszłości, bólu, łez, traum – a ja jestem tutaj, mądrzejsza o doświadczenia, silniejsza i piękniejsza”.

“Mimo, że jestem zbyt młoda i zbyt stara do pewnych rzeczy – mój wiek jest idealny”.

“Mimo tego, że wielokrotnie byłam wyśmiewana – kocham siebie i wiem, że jestem królową! Tak, jest we mnie szlachetna, królewska część mnie”.

“Niektórzy źle o mnie myślą, obgadują, wyśmiewają, widzą same porażki – to ja o sobie myślę bardzo dobrze! I to jest najważniejsze, że jestem cudem dla siebie i Siły, która mnie stworzyła”.

“Przeszłam długi proces szlifowania diamentu jakim jestem i dziękuję sobie za to”.

“Mimo, że nie zawsze mam mnóstwo siły do działania, to jestem efektywna, pracowita i świetnie wykonuję swoją pracę”.

“Mimo tego, że czasem nie czuję się dumna i zadowolona z siebie, to wiem, że wszystko układa się na moją korzyść. Wiem, że pewnego dnia spojrzę wstecz i zobaczę sens mojej drogi!”

“Nie wiem co się wydarzy, ale wiem, że życie to zmiana i nowy etap jest dla mnie lepszy”.

“Jestem dokładnie tu, gdzie powinnam być i zrobiłam dokładnie to, co miałam zrobić, stało się dokładnie to, co miało się stać i jestem na drodze serca, światła”.

“Skupiam się na tym, co mam i co mogę z tym dobrego zrobić”.

“To, co ma przyjść i tak przyjdzie. Ufam ze spokojem i w międzyczasie, robię to co mogę. Wiem, że w tym międzyczasie, wiele mogę zrobić dobrego i wiele może się zmienić małych rzeczy na moją korzyść”.

“Tutaj jest wielki chaos, ale w świecie energii jest idealny porządek, więc idę dalej swoją ścieżką miłości i dla mnie wyjdzie słońce zza chmur”.

“Mimo, że mnie obrażono / skrzywdzono itp. – wiem, że nikt i nic nie jest w stanie odebrać mi mojej mocy. Nawet jeśli komuś ją oddała,  teraz zabieram spowrotem swoją własną moc”.

“Kocham całą siebie, już nigdy więcej nie odrzucę się, nie powiem sobie źle, nie obrażę samej siebie, nie zostawię siebie”.

“Wygrałam siebie, a to najlepsza nagroda”.

“Wierzę we własną magię”.

Wiele miłości dla Ciebie! Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s