Problem z Prawem Przyciągania – jak chcieć bez chcenia?! “Niech Ci zależy, ale nie zależy. Afirmuj, ale nie za bardzo. Staraj się bez starania” ;-)

Jak chcieć bez chcenia_! Prawo Przyciągania. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Problem z Prawem Przyciągania – jak chcieć bez chcenia…

W tym poście:

Problem z osiągnięciem celu… Pułapka – jak chcieć bez chcenia tego? Prawo Przyciągania w życiu i relacjach. Magnetyzm w relacjach międzyludzkich i związkach, jak znaleźć partnera, przyjaciół, fajne osoby… Jak być atrakcyjnym magnesem przyciągającym? 

Problem z chceniem czegoś, kogoś, konkretnego wyniku, efektu, jakiegoś zachowania u kogoś, osiągnięcia jakiegoś celu, dokładnego wyniku wydarzeń – jest taki, że im bardziej chcesz, tym bardziej tego Ci brakuje i tym bardziej to Ci ucieka. 

Umysł, ego zawsze chcą, ale to “chcenie” stoi na drodze realizacji.

Im bardziej chcesz – tym bardziej nie masz.

Więc jak chcieć bez chcenia czegoś? 

Poznaj magnetyczną moc kobiecości, przyciągania osób, sytuacji, okazji... Siła kobiecej energii, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Wiele osób naczytało się znanych książek o Prawie Przyciągania lub naoglądało filmów i część z nich jest świetna, podniosła poziom globalny o niebo, ale pojawiło się coś, z czym boryka się wiele osób. Wydawać się może, że im bardziej czegoś chcesz, to tym bardziej przybliżasz się do tego. A to jest pułapka. To tak nie działa w materializacji, ANI RELACJACH MIĘDZYLUDZKICH. To jest narzucanie wolnej woli na kogoś.

Umysł chce dobrego i czuć się dobrze, a uniknąć złego, bolesnego.

Działając z takiej pozycji staramy się kontrolować wydarzenia zewnętrzne i innych, a nad tym nie mamy kontroli.

Nie otwieramy się tylko zamykamy

To działanie z pozycji braku, a nie obfitości.

Gdy spotykasz się z kimś nowym lub idziesz na rozmowę o pracę to czujesz kto bardzo, bardzo chce Ci się przypodobać, czujesz desperację – tak samo jest z realizacją celów i relacjami.

Oczekiwania – nacisk = opór.

Odpuszczenie oczekiwań = otrzymanie dobrego.

Jest taki moment, że gdy pracujesz nad swoim projektem, sobą, itp, rezultaty przychodzą NATURALNIE, wszystko do siebie pasuje, zgadza się, odpowiada sobie, łączy się jak puzzle.

Jeśli przestajesz bardzo się starać wywrzeć na innych wrażenie, podobać się, a pracujesz nad sobą, podobasz się sobie – to również naturalnie przychodzi moment, że przychodzą do Ciebie, Ci którzy mają, a niektórzy odchodzą. To też jest super, ponieważ nie chcesz mieć pewnych osób w swoim życiu…

Zaufanie i wiara to jedne z największych wyzwań, które ćwiczy się całe życie 🙂 Próbuj i nie poddawaj się. 

Podsumowanie:

Prawo Przyciągania celów i osób działa w ten sposób, że gdy naciskasz – powodujesz opór, gdy “puszczasz” – następuje naturalny przepływ.

Jeśli dodać do tego wdzięczność za wszystko, co dobrego przychodzi… wow! To dopiero dzieje się magia…

Życzę Ci miłości i magii!

Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s