Energia żeńska i męska, jak je wykorzystać, by pomogły ci w życiu

Energia damska i męska. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Związki międzyludzkie – to wielkie wyzwanie dla wielu osób i ogromna część życia. Nawet jeśli jesteś osobą, która potrafi z natury budować dobre relacje, ma łatwość w komunikacji, to i tak może stanowić to wyzwanie. Ludzie są tak różni, tak różnie odbierają świat i sytuacje (choć czasem się wydaje, że niekoniecznie i ręce opadają, gdy wszyscy zachowują się jak zaprogramowany robot) to jednak z natury jesteśmy bardzo różni.

Każda osoba ma energię męską i żeńską, niezależnie od płci.

Nie uczymy się o tym, od generacji żyjemy w dysharmonii. Mamy mnóstwo szkodliwych nawyków, zachowań i bardzo utrudniamy sobie tym życie.

To również jedna z największych przyczyn rozpadu związków, konfliktów i problemów.

Dlatego chcę Ci pokazać jak możesz wykorzystać swoją męską i żeńską energię, by czerpać największe korzyści…

Jako kobieta możesz zainwestować swoją męską energię w działanie, planowanie, strategię, osiąganie celów, pracę / karierę, uzyskiwanie efektów, zdobywanie nowej wiedzy, akcję. Czyli skupisz się na realizacji celu, o którym marzysz. To niezbędna część osiągania czegokolwiek. Chcesz mieć lepsze zdrowie i kondycję, robisz rozpoznanie co jest najlepsze, układasz plan działania i akcja. Nie używasz tej energii w relacjach damsko – męskich, ani na randkach, ani w związku, ani nawet w domu. Nie planujesz strategii jak zbudować idealny związek i nie pracujesz nad tym – to zostawisz mężczyźnie, ponieważ wiele zyskasz dzięki temu. W pewnych sytuacjach możesz być jak super agentka, która wykonuje swoje misje, możesz mieć wielkie jaja, ale nie konkurować z mężczyzną, z którym chcesz być. To się nie sprawdza, prowadzi do konfliktów, blokad w rozwoju relacji, zgrzytów, aż się rozleci. Miłość rdzewieje w taki sposób. Wiem sama po sobie, ponieważ mój tata wychował mnie na zaradnego mężczyznę 😉 To był mój wieloletni problem, aż nauczyłam się, że można iść dużo łatwiejszą i lepszą drogą.

Swoją energię żeńską możesz wykorzystać w relacjach z innymi, nie tylko partnerem, ale rodziną, koleżankami, kolegami, znajomymi. Innym również bardzo przyjemnie będzie być w Twoim towarzystwie i Ty będziesz czuć się bardziej zrelaksowana, autentyczna, uśmiechnięta. Otoczy Cię aura kobiecości, która jest bardzo magnetyczna i czarująca. Możesz również wykorzystać ją do tworzenia sztuki, czy jakiś kreatywnych zadań, tworzenia piękna, a efekty będą ciekawe. 

Wszystko zacznie Ci się układać na prawdę dobrze, jeśli tylko dobrze ukierunkujesz swoje energie.

To oczywiście brzmi łatwo, choć w praktyce już takie nie jest. To właściwie nowy styl życia i nowe nawyki. Zaglądaj tutaj, by poznawać więcej!

Powodzenia!

Malvina

Dla mojego Ukochanego zrobię wszystko! Mogę nawet zaparzyć mu kawę..._) kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s