Medytacja Kwiatów dla kobiet, by rozkwitnąć jak najpiękniejszy rajski kwiat

Medytacja kwiatów dla kobiet, by rozkwitnąć jak piękny rajski kwiat. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Zapraszam na nowy kanał YouTube Kolorowe Bogate Soczyste, by odsłuchać i obejrzeć medytację, lub do czytania poniżej 🙂

Kobieta ma moc kreacji, tworzenia życia w sensie dosłownym i przenośnym, np wizji, pomysłów.

Napewno masz to wszystko w sobie skoro jesteś kobietą, to dla nas naturalne. Tylko czasem coś to zablokuje, jakieś wydarzenia, sytuacje, osoby lub zapomnimy o tym, nie korzystamy z tego, ponieważ świat od nas wymaga, by walczyć jak wojownik, przetrwać. Na codzień musimy być męskie, zorganizowane, zdyscyplinowane, zaradne i tak dalej. Ale nasza kobieca energia jest potrzebna nam samym i otoczeniu, światu. Nawet jeśli ktoś nie zdaje sobie z tego sprawy.

Indianie Hopi wierzą od dawnych czasów, że każda myśl zostawia ślad. Dlatego też bardzo zwracali uwagę na to co myśleli i mówili, zwłaszcza przy plonach, np kukurydzy, aby wyrosła na zdrową i dojrzałą. W końcu od tego zależało ich życie. Teraz jest nieco inaczej, ale ta pradawna wiedza dalej jest używana przez mądrych ludzi. 

Można powiedzieć, że tam gdzie stawiasz swój krok, tam zostawiasz ślad energii dobrej, średniej lub złej. I to wszystko jest zależne od Twoich myśli, słów, emocji, działań. 

To może dla Ciebie wydaje się również sensowne, na takim przykładzie, że są miejsca, gdzie czujemy się przyjemnie, od razu wiemy, że nam się podoba. A są miejsca, które od razu wydają zimne, ponure, nieprzyjemne. Nawet jak z wyglądu wszystko jest w porządku. Są również miejsca, które od przyprawiają o dreszcze i chcemy z nich uciekać. 

Uczucia, emocje, myśli, różne fale emanują na Ciebie z otoczenia i odwrotnie, ty wpływasz na otoczenie, ponieważ jesteś życiem –  jak generator energii.

Jeśli jesteś pełna życia to przyciągasz życie, wszystko co tryska zdrowiem, pięknem, witalnością. To oczywiście nie znaczy, że już nigdy nie będziesz mieć problemów i będziesz żyć w świecie tęczy i jednorożców, ale będziesz czuć się o wiele lepiej i będziesz żyć na generalnie wyższym poziomie. 

Są kobiety tryskające życiem, uśmiechem, urokiem osobistym, atrakcyjnością, pięknem, blaskiem, magnetyczną aurą, której nie da się przeoczyć, a nie sposób opisać słowami. Są jak powiew świeżego wiatru. 

Jeśli pragniesz być jedną z nich, spróbuj medytacji, którą zaraz podam. Zrób ją wielokrotnie, zapisz sobie o niej by pamiętać i zobacz jak jak piękniejesz w środku, i to emanuje na zewnątrz. Jak zmieniasz się ty i świat dookoła ciebie. Zobacz jak jesteś wpływową osobą, jaką masz moc tworzenia swojej rzeczywistości.

Porusz swoją wyobraźnią, kreatywnością i rozkwitaj jak najpiękniejszy rajski kwiat.

niektórzy kwitną, a niektórzy więdną, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Medytacja Kwiatów

Weź głęboki wdech i wydech…

Jeśli Twoje myśli gdzieś uciekają, to nie przejmuj się. Nasz umysł jest stworzony by pracować, ale za chwilę się uciszy.
Możesz zamknąć oczy lub oglądać kwiaty.

Wyobraź sobie, że jesteś na zielonej łące i nagle wokół ciebie zaczynają rosnąć kwiaty. Niektóre zaczynają oplatać Ci włosy. Jakie są twoje ulubione kwiaty?  Dookoła ciebie są dzikie kwiaty, rajskie, piwonie, róże, lilie, amarylis, słoneczniki i wszystkie, które sobie możesz wymarzyć. Dookoła fruwają motyle i śpiewają ptaki. Jest tak bogato, soczyście, kolorowo. Czujesz ten boski zapach, którym cała nasiąkasz. Możesz się tym nacieszyć do woli.

Bierzesz głęboki wdech i wydech…

Ta cudowna energia jest w Tobie, ta chwila zostaje w twoim sercu na zawsze.

A teraz idziesz dalej, idziesz do miasta, tam gdzie jest wiele różnych ludzi, zgiełki i chaos, spaliny, ciasne biurowce, nie jest przyjemnie, ale dookoła Ciebie wiruje świeże powietrze, lśniąca energia, blask, tam gdzie stawiasz krok pojawiają się kwiaty. Ścieżka, którą zostawiasz za sobą jest pełna rośli i kwiatów. Wokól ciebie wirują kolorowe motyle. Pszczółki, które tak są potrzebne na Ziemi dla naszego przeżycia, siadają na płatki kwiatów i mają swój dom.

Wchodzisz do betonowego budynku i zaczynają go obrastać zielone soczyste pnącza. Tam gdzie wchodzisz, zaczyna wiać delikatnie śwież powietrze pełne aromatu kwiatów i owoców. 

Zmieniłaś się, jesteś jak bogini Flora. 

Teraz, gdy wyjedziesz do świata obserwuj co się dzieje i jaki masz wpływ. Może jeszcze ktoś przetestuje twój nowy sposób bycia, będzie chciał abyś zwiędła szybko. Ale potraktuj to jako praktykę, aby się nie dać i robić swoje.

A teraz zrób sobie jakiś prezent. zapisz jak się czujesz, zapisz sobie hasło lub afirmację, by je odczytywać w ciągu dnia.Kup sobie bransoletkę z symbolem kwiata albo zapach kwiatowy np. balsam, olejek, perfum. namaluj kwiaty. Kup herbatę kwiatową. Za każdym razem jak będziesz tego używać lub patrzeć na to, przypominaj sobie o swej cudownej energii życia, piękna, rozkwitu. Powtarzaj tą medytację, aż wejdzie ci w nawyk, jak stworzysz nowy lepszy, czyli ok 16 -21 razy. 

Powodzenia!

Zapraszam do subskrypcji, kciuków itd, ponieważ w ten sposób trafiamy do więcej cudownych kobiet, które nie konkurują, nie rywalizują z nami, nie zazdroszczą, tylko są wsparciem i inspiracją.

Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s