Nic nikomu się NIE należy! Docenianie i wdzięczność to metody kobiety z klasą

Nic nikomu się NIE należy! kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Jednym z najważniejszych nawyków wartościowej osoby, kobiety z klasą, która emanuję piękną energią jest WDZIĘCZNOŚĆ, DOCENIANIE I INSPIROWANIE W PRZECIWIEŃSTWIE DO POSTAWY “MNIE SIĘ NALEŻY”.

Nic nikomu się nie należy i nikt nic nie musi!

Okazywanie wdzięczności wobec Wszechświata, Ziemi, sytuacji, ludzi (np, mężczyzny, bo otworzył ci drzwi, ubrał się ładnie – nie musiał).

Stale wracamy do założenia, że nikt nic nie musi.

Jeśli masz fałszywe przekonanie, że wszystko ci się należy i inni powinni to i tamto – jak ty uważasz, to zgorzkniejesz bardzo szybko… A tego nie chcemy 🙂

To nie ma być wielkie dziękowanie, lukier, który wypływa z niskiego poczucia wartości, ale np. szlachetny, delikatny uśmiech.

Inspirowanie taką postawą jest o wiele skuteczniejsze niż stawianie wymagań i warunków.

Nic nie jest pewne, wszystko co otrzymujesz jest miłym dodatkiem.

To dotyczy związku z drugą osobą i całego życia. Jakiś czas temu braliśmy za pewne podróżowanie bez żadnych ograniczeń. Mogliśmy w każdej chwili gdzieś jechać. Braliśmy oddychanie świeżym powietrzem za pewne, teraz wiele osób musi nosić maski… Warto więc doceniać wszystko, co dobre (nawet powietrze jak się okazuje!).

Wdzięczność i docenianie jest jednym z najważniejszych nawyków do wypracowania w całym życiu! A im więcej tej cudownej energii wypływa z Twojego serca, tym więcej cudowności przyciągasz.

Kobieta z klasą nie żąda i nie wymusza na nikim swoich preferencji. Jeśli ktoś nie chce spełnić jej prośby, to najzwyczajniej odwraca się i idzie sama zadbać o siebie, czasem na chwilę, a czasem na zawsze…

Życzę Ci, abyś nigdy nie ulegała presji, że “coś musisz” oraz doceniała nawet najmniejsze rzecze, które robią ludzie wokół, a Twoje relacje ze wszystkimi były coraz lepsze!

Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s