Jesteś na łasce szalonego zewnętrznego świata, wydarzeń i innych ludzi? Niezależna kobieta sama decyduje o sobie i buduje swoją wartość

JESTEŚ ZDANA NA ŁASKĘ LOSU. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Kontrola życia, unikanie nieprzyjemnych uczuć i niewygodnych sytuacji, złych opinii, komentarzy – prowadzi do tego, że jesteś zdana na łaskę losu i innych ludzi, a Twoja wartość zależy od obcych. Poznaj kolejne argumenty, by odpuścić próby kontroli (innych i wydarzeń, rezultatów), a otworzyć się na naukę, nowe i miłość. 

Jesteś na łasce świata czy jesteś niezależna (zależna od siebie)?

Bycie na łasce szalonego zewnętrznego świata, wydarzeń i innych ludzi, czyli:

czy coś się stanie czy nie, 

czy zaznasz swoje szczęście czy nie. 

Czy ktoś Cię polubi czy nie. 

Czy ktoś Cię doceni i zobaczy Twoją wartość czy nie. 

W takie pozycji trzeba cały czas się starać, obcerować otoczenie, co inni preferują, co się innym podoba, a co nie oraz starać się osiągnąć stan niezależny od ciebie. Bardzo trudny styl życia. Do tego skazany na porażkę, bo ludzie są różni, mają humory, raz powiedzą to, a potem coś innego. Raz im się podoba, a raz nie, zależnie od gustu, impulsu, chwili.

Kontrola i unikanie to bardzo, bardzo trudne życie.

Bycie kobietą niezależną to znaczy skupiać się na sobie, na swoich uczuciach, dbać o swoje potrzeby, kierować się Naturą Wyższą i patrzeć na siebie przez jej pryzmat, samej decydować o wartości własnej, tworzyć ją w oparciu o swoje naturalne cechy, a nie opinie ludzi, ich zachowania, wydarzenia zewnętrze i osiąganie rezultatów.

Życzę Ci, aby była zawsze zależna od swojego pięknego wnętrza, a nie zewnętrznych nieprzewidywalnych wydarzeń i ludzi! Była gotowa stracić innych, ale nigdy siebie.

Całuję, Malvina

Czasami to dobrze jak się na Ciebie obrażą _) Może zrobili Ci w ten sposób prezent, jakiego nie byłaś gotowa sobie dać ... kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s