Hasło kobiety sukcesu to efektywność, dzięki której szybciej załatwiasz sprawy, których nie lubisz i masz czas na pasje. Tak zwiedziłam więcej świata niż inni z tą samą ilością czasu…

EFEKTYWNOŚĆ czyli jak korzystać lepiej z życia i czasu. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Efektywność w pracy, na codzień i w związku.

Kolejnym hasłem, czyli dobrym nawykiem kobiet sukcesu jest EFEKTYWNOŚĆ. 

Efektywność – to może być plan, strategia (ale nie koniecznie jeśli wiesz co masz robić i wtedy nie ma sensu tworzyć ich), szybkie działanie, a potem odpoczynek i czas na, to co kochasz – dzięki temu masz więcej dobrej energii w życiu i lepiej się czujesz.

Zawsze zastanawia mnie jak to jest, że stoję w kolejce, inni zajmują długo okienko, np. Do nadania bagażu na lotnisku, a ja chwila moment i załatwione.

Dopiero po czasie kierowania się EFEKTYWNOŚCIĄ właściwie nieświadomie, zaczęłam zauważać takie rzeczy, że rzeczywiście robię coś dużo szybciej niż inni i mam więcej czasu na swoje przyjemności lub zadania, które sobie wyznaczam. To działa i ułatwia życie! 

Myślę, że dzięki temu zobaczyłam więcej świata, przeżyłam więcej przygód, zrobiłam więcej kolorowych zdjęć, dostrzegłam więcej bogactwa, niż przeciętna osoba, mając dokładnie taką samą ilość czasu.

Tak samo jest z nauką (np. języka), na którą przecież nie chcemy spędzać całego życia, bo czas mamy ograniczony, a rzeczy do zrobienia wiele. Warto więc przemyśleć najpierw strategię i działać etapowo. Nie zasypywać się wszystkiem, nie rozciągać w czasie, a wprowadzić optymalizację w program nauki, wyłączyć telefon, wyłączyć na rozpraszające osoby i informacje, skupić na sobie i zadaniu.

Bycie efektywną kobietą w związku jest tak samo ważne jak w pracy 🙂

Kobieta świadoma, z klasą, wie nie ma sensu “dawać aktywnie” mężczyźnie, ponieważ tego nie doceni, to jego praca. Efektywniej jest dać mu miejsce, aby ją wykonał. Zajmuje się sobą, poznaniem siebie, realizacją swoich celów, pracą wewnętrzną, aby być najlepszą wersją siebie.

Co dla Ciebie jest efektywne i jak możesz to wprowadzić w życie?

Co dla Ciebie jest priorytetem, na którym tak bardzo Ci zależy, że wymusza efektywność, byś mogła się tym zajmować?

Odpowiedzi znasz tylko Ty!

Lśnij jak diament, realizuj swoje pasje, działaj mądrze i efektywnie, abyś zawsze miała wiele siły do dyspozycji i robiła to co chcesz, powodzenia!

Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s