Jakie są Twoje relacje z innymi kobietami? Są zazdrosne, konkurujące, okropne? Szkoda, moglibyśmy sobie poprawiać korony i wspierać

Kobiety, które konkurują... lub poprawiają sobie korony. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Jak wyglądają Twoje relacje z innymi kobietami w życiu prywatnym i pracy? 

Wiele z was mówiło mi, że niezbyt dobre, nie mogą się dogadać, spotykają kobiety zazdrosne, konkurujące, a nawet pełne nienawiści…

Podczas mojej pracy z kobietami w przeszłości, często obserwowałam aluzje, pasywną agresję, plotki, kłamstwa za plecami, czyli oczernianie. To jest problem, ponieważ jak coś nie jest bezpośrednie, to trudniej to rozwiązać.

Obserwowałam również komentarze odnośnie wyglądu i uwagi jak ktoś powinien wyglądać, w odniesieniu do osoby, która wygląda zdrowo, czysto, porządnie, świeżo. Osobisty styl nie musi się nikomu podobać, więc takie komentarze były bardzo subiektywne. Możliwe, że podszyte zawiścią.

Mierzyłam się również z tym, że osoby na równorzędnym stanowisku dawały mi “aluzyjne zadania” do wykonania, czyli nie mówiły wprost, ponieważ to nie było na miejscu, ale czegoś ode mnie chciały lub próbowały zrzucić na mnie odpowiedzialność i podsuwały “domysły”.

Szybko nauczyłam się, że lepiej nie rozumieć aluzji 🙂 

Ale te wszystkie negatywne zachowania są kierowane Niską Naturą kobiety, wynikają z żalów, braku pracy wewnętrznej, zagubienia, braku, skąpstwa wobec siebie i innych, złych nawyków, ucieczki przez swymi uczuciami, które są nie do wytrzymania… Generalnie z nieszczęścia, ponieważ nikt ze szczęścia nie zachowuje się w nieprzyjemny sposób.

Konkurowanie to typowa męska cecha i zachowanie. Jeśli kobieta zachowuje się jak “konkurujący kolega”, to na pewno nie zauroczy mężczyzny. To bardzo zagubiony stan emocjonalny, który odpycha.

Tutaj zajmujemy się Rozwojem Osobistym, kształtowaniem najcudowniejszej wersji siebie, pracą wewnętrzną, która szlifuje diament. Dzięki temu mamy tyle dobrego w sobie pod dostatkiem, że możemy się tym dzielić. Możemy sobie poprawiać korony 🙂 Tworzyć wartościowe relacje z samą sobą, innymi kobietami, a także mężczyznami. Kreować kolorowe, bogate, soczyste życie, w którym jest miejsce na otwartość i dobro.

Całuję, Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s