Naturalna kobieca zdolność: tworzenie piękna wokół. Dekorowanie, wystrój wnętrz, estetyka, piękno

Naturalna kobieca zdolność tworzenie piękna wokół. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Jedną z podstawowych i naturalnych potrzeb kobiety jest tworzyć piękno! Tak, jesteśmy do tego stworzone 🙂 Do pielęgnowania piękna w sobie i dookoła siebie.

To odpowiedź na pytanie dlatego tak dbamy o wystrój wnętrz i harmonię 🙂

Jak dokonać pozytywnych zmian w swoim domu, które podniosą wibracji, otoczą cię harmonią, miłością, pięknem, poczuciem spokoju i bogactwa, znajdziesz tutaj…

Inspiracje:

  • odgrać swój dom! Pozbądź się staroci i wszystkiego czego nie lubisz, ponieważ to jest ciężar i nie ma nic wspólnego z lekkością i kobiecością. Oczywiście Głos Ego powie Ci, że tego potrzebujesz, że może kiedyś Ci zabraknąć itd, ale nie daj się nabrać na to 😉
  • Wyrzuć lub oddaj zbędne rzeczy, które inni mówią, że musisz mieć (np. Wielka zastawa jak nie przyjmujesz więcej niż 6 gości, milion wazonów, mikrofalówka, telewizor, tandetne plastiki itp.)

Za to:

  • wypełnij swój dom przestrzenią i czystością, pięknymi zapachami naturalnych olejków, ziół, kadzideł.
  • Rozłóż prawdziwe kryształy w różnych częściach domu, np. Kwarc różowy (kamień miłości) przy łóżku lub wspólnych zdjęciach z Ukochanym.
  • Wprowadź trochę kwiatów i roślin, które najbardziej wpadną Ci w oko. Rośliny to wibracja życia, każda ma do tego specyficzne wibracje, np. lawenda działa harmonizująco.
  • Możesz stworzyć swój kącik, który będzie przypominał Ci o Twojej kobiecej energii, np. Różowy lub czerwony, który będzie zapraszał więcej miłości do życia.
  • Czy masz już świece w domu? Zrób sobie piękny prezent i kup świecę w kolorze, który uwielbiasz. Zapalając ją, zrób to z intencją docenienia siebie, zadbania o siebie, dla siebie, skupienia na sobie. Takie drobne kroki mogą pomóc Ci w pokochaniu siebie i odczuciu własnej wartości.
  • Niezwykle cenne w domu są również zwierzęta 🙂 Ci członkowie rodziny są jak kula miłości, która rozprasza chmury na ciemnym niebie. 

Powodzenia! 

Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s