Rozwój osobisty to przywilej, dzięki któremu jesteś diamentową kobietą. To także podstawa lepszej do życia planety

Rozwój osobisty to przywilej. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Rozwój osobisty jest nieodłączną i podstawową częścią rozwoju świata, tworzenia piękniejszej, lepszej do życia planety. 

Mimo tak dostępnej wiedzy w Internecie, kursach, szkoleniach, itd, to jednak prawdziwa nowoczesna edukacja to przywilej. 

To Inspiracja i edukacja w nowoczesnej, atrakcyjnej wersji. “Old school” metoda jak widzimy nie sprawdziła się, a poza tym wszystko się zmienia i trzeba być na bieżąco, to jest rozwój, ciągłe poszukiwanie lepszego.

Wierzę w potężnie silne, piękne i błyszczące kobiety. Wierzę w miłość, wolność i harmonię. 

Chcę, aby mój dom Ziemia był pełen dobra, zgody, tolerancji, różnorodności, zdrowej żywności, czystego świeżego powietrza, wody i gleby.

To właśnie możemy tworzyć My wszystkie.

Ten świat jest kolorowy, soczysty i bogaty, różnorodny z natury. Może nazwa Cię dziwić na ten moment, ponieważ wiemy jak jest i do czego doszło… Ale z natury nasza planeta jest cudowna i teraz czas, by jej blask pomóc przywrócić. 

Ile mamy świecie niepotrzebnego bólu, który sami sobie sprawiamy brakiem wiedzy, narzędzi, ile jest konfliktów między ludźmi przez nieporozumienia.

Za cel postawiłam sobie zakończenie niepotrzebnego cierpienia i dlatego mówię o pozytywnych nawykach, które bardzo mi pomogły i mogą pomóc również innym.

Świat potrzebuje więcej różu _) kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Tę samą historię można napisać na różne sposoby, trzymając się faktów. To interpretacja. Jest w naszych rękach. Może być porażką, a także nauką i zwycięstwem.

Ta wiedza, proces nauczania to jest PRZYWILEJ.

To nie jest szybka naprawa, ale sposób życia, czyli tzw life style, styl życia.

Im bardziej się rozwijasz i życie płynie – tym więcej problemów i wyzwań przychodzi – i nie chodzi o to, by się poddać, tylko nauczyć to przechodzić swobodnie. Tak jak kiedyś było wyzwaniem dla nas postawić krok, chodzić, a teraz robimy to bez świadomości, że w ogóle to robimy, łatwizna.

Taką łatwizną mogą być też problemy.

Kursy jakie przeszłam, wykłady jakie wysłuchałam, książki które przeczytałam, doświadczenia jakie zebrałam – chciałabym podarować Tobie.

Wartość tej wiedzy to pewnie dziesiątki tysięcy…

A właściwie chciałabym je podarować zainteresowanym, ponieważ niektórzy są zamknięci na rozwój i ich nie potrzebujemy tutaj.

Kiedyś nie miałam do tego dostępu, choć bardzo marzyłam o tym.

Oczywiście do tego trzeba wykonać swoją pracę i zebrać własne obserwacje, doświadczenia, do czego również zawsze Cię zachęcam.

Ta cześć nas, która przeżyła ból – chce szybkiego rozwiązania: nowe rzeczy, ubrania, kosmetyki, fryzura, jedzenie, używki, itd – ale to nie są rzeczy, których naprawdę potrzebujemy, które nas uleczą, pomogą i rozwiążą problemy.

Każda osoba na Ziemi chce zmiany na lepsze, chciałaby w jakiś sposób podnieść poziom swojego życia, sytuację lub inny aspekt. Każdy chce mieć lepiej! To naturalna ludzka potrzeba. Usunąć ból, cierpienie, niewygodę, a dążyć do lepszego. 

Rozwiązaniem jest: personalna transformacja = rozwój osobisty.

Bądź kobietą swoich marzeń i lśnij jak diament, tego Ci życzę i będę ułatwiać na tej stronie. Powodzenia!

Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s