Kobiety z klasą nie szukają uwagi, mimo to w magnetyczny sposób przyciągają uwagę. Wzbudzają ciekawość, zazdrość lub zachwyt, a nie irytację

Kobieta z klasą NIE szuka uwagi. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Kobieta z klasą nie szuka uwagi. 

Nie razi po oczach jak sztuczna cyrkonia, nie robi z siebie przedmiotu, nie brzęczy jak mucha.

W przeciwieństwie do krzyczących, hałaśliwych ludzi, rozmawiających przez telefon w trybie głośnomówiącym, śpiewających na głos na plaży bo wypili i nie przejmują się innymi.

Mimo to, w jakiś magiczny, magnetyczny sposób przyciąga uwagę, spojrzenia innych. Nie irytację, a ciekawość. 

Jeśli rozwijasz się i stale dążysz do wyższego poziomu, to zwróć uwagę:

paplasz, wyrzucasz z siebie słowa jak śmieci, czy coś lepszego?

Rozmawiasz z innymi jakbyś wręczała komuś ten śmieć?

Narzekanie innym bez pytania o pozwolenie, opowiadanie o irytujących sytuacjach, to wręczanie takiego brudnego, śmierdzącego problemu.

Lepsze jest pisanie dziennika lub rozmowa ze specjalistą (nazwijmy to), czyli osobą, która jest nastawiona na wyszukanie wniosku i rozwiązania. O pisaniu pamiętnika jest osobny post – bardzo ważny.

Lub zapytanie przyjaciółki, czy możesz się z nią podzielić swoim dniem / problemem/ irytacją, ponieważ Ty też dla niej jesteś, gdy ona tego potrzebuje i szala jest wyrównana.

Kobiety mają potrzebę mówienia, bycia wysłuchaną w dużym stopniu, większym niż mężczyźni. Oni nie mają takiej dużej zdolności przetwarzania słów jak my. To nasza naturalna potrzeba, by dzielić się, ale nie tym co brudne i brzydkie. Problemami można podzielić się z klasą i z gracją podziękować za rozmowę i wsparcie, by więź była prawdziwa. Może to być słowo “czuję się o wiele lepiej”, “teraz widzę światło po naszej rozmowie” lub inny gest jak przyniesienie słodkości, docenienie, pomoc w czymś innym. 

Marudzenie to uciekanie od problemu, a jak nie chcesz go pokonać, to się nic nie nauczysz i problem będzie rósł. Wyklucz ze swojej głowy, myśli, języka marudzenie, a ograniczysz to w swoim świecie, może nawet całkowicie wykluczysz, ponieważ energia podąża za uwagą. Jeśli nie karmisz problemu swoją uwagą poprzez marudzenie, to nie rośnie, a jak nauczysz się go rozwiązywać, to zawsze będziesz już w siebie miała tą zdolność.

Kobiety z klasą budują pozytywne, piękne, szczere więzi i zawsze są autentyczne, czy to w relacjach damsko – męskich, czy wszelkich innych. Jej intencją nie jest brać, ale dzielić się tym, co ma najlepszego, z osobami otwartymi na to i doceniającymi ją.

Takich właśnie cennych relacji z innymi życzę Tobie!

Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s