Ludzie są okropni! A Ty pewnie masz serce i wrażliwość… Znajdziesz tu zrozumienie, wsparcie, a także przykład niesamowitej “konstelacji zdolności”

Ludzie są okropni! Nie znosisz ich_ kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Nie znosisz ludzi?

Czujesz się jak wychodzisz na zewnątrz jak na wojnę?

Idziesz na media społecznościowe, IG a tam syf, brud, dziwni, puści ludzie?

Wchodzisz na FB a tam tony drastycznych re-postów i brzydkie selfie?

Jest też druga część ludzi, która ma wielki potencjał, ale zachowuje się dziwnie zapewne dlatego, że okropne zachowania stają się normą i już coraz mniej osób zauważa, że coś jest w tym nie tak.

Życie w czasach ostatecznych nie jest łatwe 🙂

cytat w tych czasach zombie...Czasy Ostateczne Malvina Dunder

Jak wiele wrażliwych, empatycznych osób, które tu zaglądają, miałam kiedyś takie wewnętrzne rozerwanie, że z jednej strony kochałam ludzi i świat, a z drugiej strony, ludzie tak często mnie rozczarowywali, zniesmaczali swym tragicznym zachowaniem. Starałam się, byłam miła, współczułam, a zaraz potem okazywało się, że najcześciej to byli ludzie niby normalni, ale kopnęli kota, zeżarli królika i wrzucili śmiecia do wody. Nie interesowało ich nic więcej niż czubek własnego nosa.

Ludzie mają piękną duszę, ale problem polega na tym, że większość wybiera zachowanie bez duszy, bez mózgu, bez serca, bez osobowości.

Każda osoba ma w sobie stronę światła i cienia, naturę wyższą i niższą, duszę i ego, świadomość i instynkt przetrwania. System w jakim żyjemy obecnie, zachęca i wspiera zachowanie niskie, sycące ego. Robi pośmiewisko z duchowości i naturę wyższą przedstawia jako wyimaginowany ideał. 

Ego jest masowe, identyczne, przewidywalne, a Dusza jest unikatowa, kreatywna, poza szufladkami.

INSTYNKT a DUCH. Wybieramy pomiędzy prymitywnym, a zaawansowanym... Kolorowe Bogate Soczyste, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Jeśli więc czujesz, że nigdzie nie pasujesz, to brawo dla Ciebie, w większości czasu zapewne wybierasz swoją naturę wyższą, a nie niższą – maleńkie pospolite ego jakich milion.

Świetnym przykładem jest ASTROLOGIA NATALNA (urodzeniowa) jako wzór, że każdy jest inny. Ile to kombinacji! Tu naocznie można zobaczyć jak każdy jest niepowtarzalny. Widziałaś kiedyś horoskop urodzeniowy i mapę nieba jak wyglądała w momencie urodzenia? Jest to koło (może być też kwadrat w innej kulturze), które ma różne stopnie, domy, planety, połączenia (dobre, złe, wspierające, w opozycji, itp) i wszystko to stanowi nieskończoną ilość kombinacji. 

KAŻDA OSOBA JEST JAK UNIKATOWA KONSTELACJA CECH I TALENTÓW.

Tyle tylko, że każdy zachowuje się w utarty sposób, nie pokazuje siebie w pełni, bo nie wie jaki jest, chce być modny i robi to co inni.

Podróżując po różnych zakątkach świata, obserwowałam ludzi, to pod wieloma względami jesteśmy bardzo podobni, a jednak mamy inne kultury i naleciałości. Zachowanie to wybór, ale z natury jesteśmy różni. Dlatego lubię łamać stereotypy, choć oczywiście nie jest łatwo, ponieważ jeden głośny i beznadziejnie zachowujący się człowiek – psuje wszystko innym.

Jeśli jesteś osobom empatyczną, entuzjastyczną, z otwartym sercem, to pewnie miałaś nie lada wyzwanie w kwestii relacji międzyludzkich… Dlatego też powstał ten blog, abyś dalej taka była, ale potrafiła chronić swoje cudowne światło i serce! 

Zapraszam również tutaj:

https://www.instagram.com/malvinadunder/

Całuję, Malvina

Śmiali się z Ciebie, że jesteś inna_ Teraz śmiej się z nich, bo wszyscy są tacy sami... Kolorowe Bogate Soczyste, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s