Kobieta jest zmienna! Nie chowaj się w jedną szufladkę, jesteś cudowną i kompleksową istotą. Kobiece Archetypy pomogą uwolnić Ci Twoją kobiecość…

Kobieta jest zmienna, Malvina Dunder, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty

Kobieta jest zmienna, ma różne strony i wszystkie są potrzebne. Jeśli zauważysz, zaakceptujesz je wszystkie w sobie i będziesz pielęgnować, to stworzysz piękną całość…

Nie musisz wybierać pomiędzy inteligencją, zmysłowością, siłą, delikatnością … Połącz je wszystkie w sobie!

Jesteś ogniem i wodą, ziemią i powietrzem, a eter które przez nie wszystkie przechodzi, ożywia je i energetyzuje.

Zobacz jakie mogą być to przykłady, przyjrzyj się ile jest nich w Tobie, które lubisz, a które nie, ponieważ to również ważna informacja. Na samym końcu poznasz dlaczego…

Mam skomplikowaną osobowość. Wiele twarzy, ale wszystkie autentyczne. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Kobiece Archetypy:

Dziewczyna – dziecko wewnętrzne, dziewica, wrażliwa, entuzjastyczna, chętna do śmiechu i zabawy. Kobiety zazwyczaj bronią się przed tym i boją, ponieważ świat jest okrutny i wykorzystuje niewinność. Masz jednak swoje inne strony, które Cię ochraniają, nie warto jest więc to zablokować.

Kapłanka – to moc duchowa, pewność siebie, wiara, zaufanie, boskość, połączenie z boskością. Kobiecość jest związana ściśle z duchowością!

Księżniczka – zabawna, energetyzująca, wesoła, życzliwa, ciepła, adorowana, uwielbiana, chroniona przez innych.

Bogini – wolna, nieprzepraszająca, potężna, to chaos, nieskończoność, moc, natura. Gdy to czujesz, blokady puszczają, możesz kreować i przyjmować wszystko co dobre.

Uwodzicielka – zmysłowość, seksualność, witalność, siła życia, ciało, przyjemność, pasja, piękno, ogień, erotyzm. Gdy skupiasz uwagę na swoim ciele i uczuciach (a nie jesteś tylko w umyśle) to łączysz się z energią kobiecą.

Królowa – matka, mądrość, szacunek. To honor być przy niej, w jej towarzystwie. Bez tej części, za wiele robisz dla innych i nikt Ciebie nie docenia, nie szanuje.

Do listy możesz dopisać co i kogo chcesz, z kim się utożsamiasz, może jest jakaś postać, którą uwielbiasz?

Super agentka, piratka, elf, czarodziejka, Yennefer, Lara Croft, baletnica, syrena, pisarka…

Niedawno pewna bliska osoba powiedziała mi, że przypominam mu Elizabeth Swan z Piratów z Karaibów: bardzo drobna, delikatna, księżniczka oraz piratka, która poszukuje skarby, podbija Singapur oraz walczy o siebie i dobro wyższe. Co tworzy bardzo nietypowe, ciekawe połączenie…

Piszę o tym bardzo prywatnym przykładzie, aby było widać czarno na białym, że to jest interesujące być kompleksową istotą, zyskujesz na tym Ty oraz inni, którzy wychodzą z ciasnych pudełek. Często przecież nie wiemy, czego jeszcze nie poznaliśmy i nie wiemy, że może być inaczej.

Możesz lubić wszystkie kolory, możesz dbać o porządek, a czasem być chaosem. Możesz być czasem słodka, a czasem ostra. I być przy tym spójna, być sobą, jak kobieca natura, która płynie jak woda.

Szybka i wolna, poważna i wesoła, entuzjastyczna i zachowawcza, ciepła i zimna, bliska i zdystansowana…

Możesz uwielbiać spontaniczne przygody i luksusowe podróże z basenem “infiniti pool” w hotelu.

Kobiecość to artyzm, może jesteś malarką, fotografką, muzykiem, twórczynią, pisarką – jesteś nimi wszystkimi.

Ego może Ci mówi “nie nazywaj się fotografką, skoro nie masz aparatu najlepszego. Przy innych fotografach wypadasz gorzej” – to kłamstwo i sabotaż! Jesteśli to kochasz, robisz i tak czujesz, to jesteś. 

Kobiecość nie jest linearna, czasem zwalnia, by potem przyspieszyć, jest bardziej jak sinusoida, lub przypływu i odpływy, prądy wodne, które idą w różnych kierunkach. To fale, a nie linia.

Jeśli uczysz się o energii żeńskiej i męskiej trafisz na słowa pasywna i dynamiczny i te słowa są często niewłaściwe rozumiane, interpretowane bardzo negatywnie. W związku kobiecość otrzymuje, a męskość daje (w pozytywny sposób, gdzie każdy jest szczęśliwy z takich ról). Mężczyźni przekrzykują się o uwagę kobiety, a kobieta obserwuje i wybiera. To NIE jest tak, że kobieta nie może nic robić, jest ograniczona – to jest chore i tego już  za wiele mamy na świecie. Musimy uwolnić się z tych więzów, uwolnić swoją siłę kobiecości po tych wszystkich okrutnych wiekach dla kobiet.

To co Tobie się nie podoba, jest bardzo bardzo bardzo ważną informacją! To jest część, którą tłamsisz w sobie, nie akceptujesz w sobie. Może miałaś zły przykład z przeszłości? Ja nie lubiłam kiedyś słowa “królowa” ponieważ źle mnie się kojarzyło z zimną królową lodu, wymagającą, oskarżającą, wyrachowaną, wyliczoną. Ale to jest negatywna strona “królowej”. Jest jeszcze pozytywna, która jest cudowna! To kobieta pewna siebie, odpowiedzialna za siebie i innych, dba i walczy o dobre wyższe, ma wyjątkową rolę w społeczeństwie, musi być bardzo silna, by sobie radzić z presją i mądra. Dumnie nosi piękną koronę z klejnotów na głowie, ozdabiają ją szaty, ale nawet bez nich robi wrażenie swoją królewską aurą. 

Niektóre typy wydają Ci się znane, utożsamiasz się z nimi, niektórych nie lubisz, są również, takie które inspirują Cię i też chciałabyś taka być.

Ja osobiście byłam również zamknięta na “Uwodzicielkę”, źle mnie się kojarzyła, zepsuta, pusta, próżna, głupia, wykorzystywana, tania… Na pewno znasz to z dzisiejszej kultury. Bałam się tego, bo nie chciałam taka być. Ale ogromny minus jest taki, że wtedy możesz zupełnie odłączyć się od swoich uczuć i głosu intuicji! Przecież to ciało i odczuwanie daje nam sygnały z duszy. W połączeniu z duchowością i kierowaniem się Naturą Wyższą (nie Naturą Niższą i ego) jesteś bezpieczna i możesz eksplorować tą część kobiecości.

Warto zagłębić się w temat, by obudzić w sobie swoją kobiecą moc, to niesamowite uczucie i styl bycia, który zaprowadzi Cię w najpiękniejsze miejsca życia.

To klucz do magnetyzmu, uwolnienia swojej duszy i ekspresji kobiecości w jej pełnej sile.

Za każdym razem, gdy uaktywniasz uczucia, zgrywasz się z kobiecą energią.

Tego Ci życzę! Bądź boginią, super agentką, dziewczyną, czarodziejką… Kochaj każdą część siebie i niech Twoje życie Ci odzwierciedli to w świecie zewnętrznym, ponieważ tak działa energia. Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s