W najdroższym miejscu świata poczułam się przez moment “nie na miejscu”, ale szybko przypomniałam sobie o poczuciu własnej wartości i godności. To jest magia!

Porto Cervo - Costa Smeralda jedno z najdroższych miejsc na Ziemi. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Jestem w jedynym z najdroższych miejsc świata, gdzie ludzie przylatują na swoją wielką lśniącą super łódź helikopterem. Miliarderzy mają tu swoje kluby, zapraszają największe gwiazdy Hollywood dla rozrywki, a koszt nieruchomości zaczyna się od ok 300 000 euro za metr kwadratowy (ok 1,5 miliona pln za metr). To Sardynia Porto Cervo. A wróciłam z Francuskiej wyspy Port Bonifacio, gdzie było podobnie. 

W jednym momencie aż poczułam się nie na miejscu. Jednak szybko przypomniałam sobie o moim świetle, mojej duszy, która jest o wiele cenniejsza niż wszystkie jachty i luksus tego świata. 

To jest właśnie niesamowita magia poczucia własnej wartości i godności, która sprawia, ze czujesz się diamentem zawsze i wszędzie. To właśnie przekazuję tutaj i możesz z tego korzystać, aby osiągnąć takie same lub lepsze rezultaty. 

Rozwój osobisty czy jakkolwiek to nazwać, to najlepsze co można robić na tym świecie!

Zaraz wyjaśnię dlaczego Ty jesteś największym skarbem, choć zapewne nie wiesz jak bardzo, dodam nutę „realizmu” i poruszę w jednym zdaniu coś jeszcze. Słowo „realny” brzmiało dla mnie negatywnie przez większość życia, ale jest bardzo ważne, bo dzięki niemu szybciej osiągniesz zamierzenia i lepiej będziesz nawigować w życiu.

Życie „marzeń” zostało dla większości ludzi ograniczone, zablokowane.

Nie wystarczy pozytywne myślenie, aby nagle zacząć żyć jak bilioner i realizować wszystko co się chce. Choć można zrobić WIELE własnymi rękoma.

Tutaj doza realizmu, która może zadziałać jak zimny prysznic na Pozytywne Myślenie itp. No wiec, pewny rzeczy nie osiągniesz. Nie zrealizujesz pewnych marzeń. Nie ważne jak będziesz się starać i co robić.

Ale to nie problem😎

Wiemy dobrze, ze to nie pieniądze prowadzą do szczęścia. Szczęście można osiągnąć poprzez własną prace wewnętrzna, a jej rezultaty są o wiele lepsze niż wszystkie lśniące jachty świata. Wtedy można żyć minimalistycznie, ale być spełnioną i przyciągać wszystko bogactwo i najlepsze rzeczy, sytuacje, osoby, bo tak działa Prawo Przyciągania. 

Możesz nie mieć prywatnego jachtu, o którym marzysz, ale czuć się z tym w porządku i to prawdopodobnie jedna z najważniejszych rzeczy.

To wszystko, sposób w jaki patrzysz, jak się czujesz jest najważniejszy. Wszystko inne ma drugie miejsce. Ty jesteś najważniejsza. Masz kontrole nad sobą, w przeciwieństwie do braku kontroli innych i wydarzeń. 

Pracuj nad sobą, inwestuj w siebie i swoje poczucie cudownej, mądrej, lśniącej kobiety jaką jesteś, a to zaprocentuje milionkrotnie.

Tego Ci życzę, Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s