Bycie miłą, bez AUTENTYZMU, to manipulacja / relacje i rozwój osobisty

Bycie miłą, autentyzm, manipulacja. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Bycie miłą, bez AUTENTYZMU, to manipulacja.

Bycie autentyczną to jedna z najłatwiejszych i najtrudniejszych rzeczy do robienia w życiu. W teorii prosta, ponieważ co wielkiego masz robić, być sobą i tyle. Ale również najtrudniejszą, ponieważ trzeba siebie dobrze poznać i stale odkrywać w nowych sytuacjach, 24 h na dobę zauważać swoje myśli, emocje i potrzeby oraz reagować na nie odpowiednio oraz być konsekwentną, spójną, odważną. Całe życie! 

Bardzo mało mamy takich przykładów dookoła i nie do końca wiemy jak to robić. 

Część bardziej instynktowna podpowiada nam, by trzymać się razem z innymi i być podobnym do innych – taka nasza natura, tak zostaliśmy stworzeni i to pomaga w przetrwaniu. Naturalnie wyszukujemy rzeczy, które nas łączą z drugą osobą i dzięki temu czujemy się bliżej. Lubimy mieć więzi z innymi, podobnymi osobami. To wszystko jest dobre i naturalne, ale w pewnym momencie może ograniczać. 

Poczucie jedności i separacji są tak samo ważne.

 Poznaj siebie i odkrywaj w książce “Przygoda jaką jest życie”

Bycie autentyczną to bycie w porządku wobec siebie i innych. Relacje nie są łatwe, ponieważ im jesteście bliżej, tym więcej rzeczy naciska na Twój “guzik ego” (więcej o tym w książce), ale dzięki byciu autentyczną / autentycznym, NIKT NIE DOZNAJE SZOKU, ŻE DRUGA OSOBA JEST ZUPEŁNIE INNA, NIŻ TO, JAK SIĘ PRZEDSTAWIA, że nie wyraża sobą nic z tego, co mówi, że nie słucha własnych rad.

Gdy ktoś doznaje szoku, ponieważ był zmanipulowany, by widzieć inny obraz, to pozostaje niesmak, rozczarowanie. Tak relacje rdzewieją lub zupełnie się rozpadają. 


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s