Jedną z najtrudniejszych rzeczy jest bycie niewidzianą przez drugą osobę – taką, jaką się jest. / rozwój osobisty i relacje

Bycie niewidzialną. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Jedną z najtrudniejszych rzeczy jest bycie niewidzianą / niewidzianym przez drugą osobę – taką, jaką się jest.

Wszędzie słyszy się rady, by się tym nie przejmować, że nikogo nie potrzebujesz, olać to, itp, a jednak człowiek jest tak stworzony, by mieć potrzebę bycia widzianym, ponieważ to zapewnia szanse przetrwania jako dziecko i potem w społeczeństwie. Jeśli wiec, ktoś nie widzi Cię taką, jaką jesteś – to odczuwasz automatyczny niepokój.

To najbardziej ludzka reakcja, w której nie ma nic złego! Ale można ją lepiej zrozumieć…

Nie widzi – to znaczy, ze ma swój obraz Ciebie, widzi w Tobie rzeczy jakich nie ma / nie zrobiłaś, a widzi coś innego, co może nie mieć nic wspólnego z rzeczywistoscia. Nie widzi w Tobie dobra. Nie chce widzieć tego, ile dobrego bylo w przeszłości. Uzbraja się jak na wojnę, gdy Cie to nie interesuje. Tworzy w swojej głowie historie, które nie są faktem. Stoi w pogotowiu na każdy twój ruch lub jego brak i reaguje.

To przykre i może być również frustrujące. Gdy byłaś w takiej sytuacji, pewnie Twój umysł szukał odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak jest…

Pewnie tez próbowałaś pokazać / wytłumaczyć jak jest, kim jesteś. Ale to było na nic, ponieważ…

Każdy z automatu patrzy przez swój pryzmat, czyli mierzy swoją miarą, w innych słowach – projektuje na innych swój świat wewnętrzny. To sztuka patrzeć obiektywnie!

Jeśli wszędzie widzi zagrożenie, to będzie je widział również w Tobie, mimo że np. leżysz na Bahama i nie interesuje Cię nic więcej, niż to, jaki strój kąpielowy dziś wybrać. Lub masz pochłaniający projekt i nawet nie wiesz, że jesteś pod lupą i toczy się jakaś akcja z tobą związana.

Jeśli Ty widzisz siebie, wiesz kim jesteś i jesteś otwarta, a druga osoba Cię nie widzi (taką, jaką jesteś), to znaczy, że jest ZAMKNIĘTA. Widzi tylko to, co chce widzieć.

Rzeczywiście, nie ma się czym przejmować, ale tylko gdy prawdziwie zrozumie się, ze to NIE ma z Tobą NIC wspólnego, ale nie gdy zignorujesz siebie i swoje uczucia / reakcje.

Zauważaj siebie, wiedz kim jesteś, a kim nie jesteś 🤍 exploruj prawo lustra / projekcji i wiele innych w „Przygoda jaką jest życie” 📚


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s