Jeśli czujesz niezdecydowanie, nie wiesz czy kontynuować relacje – tutaj znajdziesz podpowiedź / relacje i kobieca energia

Czy związek ma sens. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Jeśli czujesz niezdecydowanie, bałagan w relacjach z innymi, motasz się między decyzjami, czy rozstać się, czy jeszcze zostać, zadaj sobie pytanie: jaka jest to relacja? Taka, która bywa trudna momentami, ale razem się uczymy, czy może tej nauki już nie ma, lekcja zakończyła się i czas iść dalej. Może to ktoś z rodziny i nie chcesz tracić zupełnie kontaktu? Są jeszcze relacje łatwe, często przyjacielskie lub krótkie znajomości, które wnoszą uśmiech i rozświetlają spojrzenie na przyszłość.

Podzieliłabym relacje / spotkania (dla ułatwienia, uporządkowania sobie w głowie) na takie kategorie:

Trudne uczące – pobudzają do odkrycia w sobie siły, mądrości, nauczenia się czegoś nowego, wyrobienia sobie nowych i lepszych nawyków oraz umiejętności.

Trudne bezsensowne (nieuczące) w pewnym momencie – czasem nie da się już zrobić nic więcej. Nic się nie rozwija, nie zmienia, jest tylko stagnacja. Czuć, ze drogi powinny się rozejść.

Problematyczne, ale niech pozostaną – jest to rodzina czy inne powiązania, których nie chce się zrywać. Wiele osób nie może od razu zerwać kontaktu, ponieważ jest związanych (np. Finansowo lub materialnie) i musi radzić sobie w inny sposób. 

Łatwe – są jak szczęście, mają wnieść trochę światła, śmiechu, radości kontaktu z drugim człowiekiem, ułatwić zanurzenie się w chwilę obecną, a także z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Doświadczyć ulgi, inspiracji, zrozumienia, wierzyć w dobro i ludzi. 

Jeśli relacja bliska jest w powiedzmy 80% dobra, to warto ją zachować i pracować nad własnym rozwojem osobistym, aby nie przenieść swoich wad i problemów do nowego związku.

Oczywiście, jeśli w związku występuje przemoc (jakaś jej forma) – trzeba natychmiast się rozstać i ochronić siebie oraz najbliższych (dzieci i zwierzęta), a także skorzystać z pomocy, jaka w danej sytuacji jest niezbędna.

Więcej na temat relacji z innymi w kategorii: Kobieca energia i relacje.


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s