Jesteś wykorzystana i zszokowana? Chcesz zemsty, sprawiedliwości, ostrzec innych oraz nawyzywać narcyza od narcyzów? Najpierw przeczytaj to…

szok, złość, wykorzystana, manipulacje, manipulator, narcyzm, narcystyczne, toksyczne, narcyz, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Słowo wstępu

Przejdź niżej do artykułu

Słowo wstępu
Znajdziesz tutaj ważne informacje na temat zachowań egoistycznych, narcystycznych, osobowościach narcystycznych i manipulacjach. Im wyższa świadomość w tym temacie, tym oszczędzisz sobie więcej bólu, rozczarowania, wątpliwości, straty czasu, pieniędzy, energii, itd. Celem tych informacji, jest poszerzanie wiedzy, nigdy oczernianie innych. Zgadnij kto pierwszy wyzwałby kogoś od “narcyza” – narcyz 🙂 Warto być ostrożnym, ponieważ wiele prawdziwych ofiar narcyzmu, wykazuje podobne zachowania (przez jakiś czas lub całe życie), np. było umniejszanych i źle traktowanych, więc teraz przy każdej okazji bardzo podkreśla swoje osiągnięcia. Warto również pamiętać, że każdy człowiek ma ego i każdy może się negatywnie zachować, dlatego trzeba na to patrzeć całościowo, a NIE wybierać pojedyncze zdania z kontekstu. Poznaj perspektywę narcyza, a rozróżnianie zachowań stanie się jaśniejsze. 

W dzisiejszym świecie, gdzie większość zbroi swoje ego i rośnie w jego siłę, tu otwieramy się na mądrość, prawdę i siłę serca. Taki proces trwa całe życie, ale jest warto. To niesamowicie ciekawa, kolorowa, bogata i soczysta droga…

Czujesz się zszokowana i wykorzystana w relacji z osobom, która była tak “idealna”, a zachowywała się wobec Ciebie bardzo źle. Czułaś, że coś jest nie tak. Nic nie miało sensu. I odkryłaś wiedzę o narcystycznych zachowaniach i narcystycznym zaburzeniu osobowości. 

Patrzysz wstecz i zaczynasz rozpoznawać narcystyczne manipulacje, schematy, fazy. Wszystko zaczyna mieć sens… Widzisz jak bardzo rachunek jest nierówny, ile z siebie dałaś, a jak miałaś niewiele w zamian (właściwie to, co dostałaś to humory, stałe zwracanie na siebie uwagi, życie życiem narcyza, a nawet paskudne świństwa)…

Chcesz zemsty, sprawiedliwości, ostrzec innych oraz nawyzywać narcyza od narcyzów? To normalne, ale są zdecydowanie lepsze sposoby! 

Zastanawiasz się czy na pewno ta osoba jest narcystyczna czy zwyczajnie prymitywna? Nie warto, ponieważ co to za różnica. Jeśli ktoś nie potrafi się wobec Ciebie w porządku zachowywać – to “wszystkiego dobrego” NA ODLEGŁOŚĆ.

Prawdziwą wygraną nie jest zemsta, ani “wybaczenie” w takim rozumieniu, że dajesz kolejne szansy (dobrze wiemy, że wiele już ich dałaś i wiele zaobserwowałaś) i zapominasz o wszystkim jak w amnezji, a potem wracasz do tego samego cyklu. 

Każda reakcja emocjonalna – to paliwo energetyczne dla narcyza. Może być to podziw, a może być nienawiść – nieważne, narcyza napędza wszystko.

Dlatego “wygraną” jest, gdy wyciągniesz wnioski, zauważysz dlaczego przyciągnęło Cię do takiej relacji, zaczniesz pracować nad uleczeniem tego oraz stworzysz swoje kolorowe, bogate, soczyste życie, gdzie będziesz dzielić się swoim dobrem i miłością z osobami, które również tym się dzielą. Wygraną jest zupełny brak emocjonalnej reakcji na myśl o narcyzie. Ale zanim tam dotrzesz, zgarnij dla siebie cenną naukę, poczuj wszystko, co musisz poczuć, wybacz 70 razy, jeśli musisz (w znaczeniu “ żegnam i wszystkiego dobrego na odległość”). Nie idź na skróty, od razu do dobrych emocji, do poczucia się dobrze, ponieważ serce i psychika potrzebują szacunku, wsparcia, zrozumienia, miłości i mądrości.


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s