Kobiecość często nie ma za wiele wspólnego z potocznym pojęciem feminizmu / kobieca energia i rozwój osobisty

Silna boska kobiecość, feminizm, praca. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Kobiecość często nie ma za wiele wspólnego z potocznym pojęciem feminizmu. 

Zabieranie innym “mocy”, w tym przypadku mężczyznom, nie prowadzi do tego, że mamy jej więcej. Wręcz przeciwnie. Niszczymy ich moc oraz swoją własną.

To nadal się dzieje w XXI na małą oraz dużą skalę, w domach i w pracy. Właściwie to nie ma się co dziwić, życie kobiet było tak długo zależne od bycia “miłą” wobec mężczyzn, a wielu wykorzystywało to do dominacji, manipulacji i przemocy, że w pewnym momencie kobiety się prawdziwie wkurzyły, złość i frustracja kumulowana od wielu generacji narosła, więc gdy tylko mogły, ubrały męskie spodnie i zapragnęły facetom obciąć jaja. Rozumiem to. Sama mam często zapędy, by stać się najlepszym i najsilniejszym mężczyznom jakiego znam. Mimo, że wiem jak tragiczne konsekwencje to przynosi. 

Niedawno byłam tego również świadkiem. Do pracy bliskiej mi osoby, przyszła nowa główna manager. Nowe stanowisko, miała wprowadzić świetne zmiany, pomóc rozwiązać główne problemy, wspierać i zmotywować zespoły w trudnej chwili. Jest wyszkolona w bardzo znanych, prestiżowych firmach, ma świetną edukację, jej cv jest “perfekcyjne”.

Przyszła, nie podjęła się żadnej obserwacji, nie poznała procesów, nie mówiła “dzień dobry”, nie słuchała i nie chciała nikogo zrozumieć, za to od dnia nr jeden atakowała i wystawiała upomnienia, uderzała zwłaszcza w osoby, które wypracowały sobie silną pozycję. 

Bardzo smutne. 

Przez to panuje stereotyp, że nie ma nikogo gorszego, niż “baba” na wysokim stanowisku 😦 Podczas gdy każda kobieta ma ogromny potencjał do bycia świetnym liderem. Kobiety mogą inspirować, jednoczyć, dodawać magii do wszystkiego co robią, pomnażać to, co dobre, dbać o wszystkich, wprowadzać lepszą atmosferę, motywować tak, by każdy sam z siebie chciał podwyższyć swój poziom, dzielić się doswiadczeniem ze społecznością.

W przeciwieństwie do toksycznego patriarchatu, w którym panuje zimno i wyzysk, obcinanie kosztów, i obcinanie wszystkiego tak, że już nic dla nikogo nie zostaje, a środowisko jest wyniszczone. 

Łatwo jest uderzać w innych, niszczyć ich, ciągnąć w dół, by stać ponad nimi, a trudno jest pomóc innym wejść wyżej, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w sposób atrakcyjny. 

Ta strona oraz książka “Przygoda jaką jest życie” z kolorowymi bogatymi i soczystymi treściami, które są o tym jak rozwinąć swoją kobiecą moc, by nie próbować mężczyznom obciąć jaja i zabrać im ich moc.

Kochamy siebie, kochamy mężczyzn, dodajemy magii do dnia codziennego 🙂

Poruszamy tematy: kobieca energia, zrozumienie ról, Wzmocnienie kobiecości, żeńskie i męskie cechy, relacje, miłość, dlaczego feminizm stał się męski i wiele innych…


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s