“Kobieta idealna” w każdej z nas, stoi nam na przeszkodzie I Rozwój osobisty

Kobieta idealna, ego, blokady. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Kobieta “idealna” jest w każdej z nas. Ma bardzo wysokie wymagania wobec siebie i innych, które nigdy się nie kończą, ponieważ poziom stale się podwyższa.

Np. nauczysz się nowej rzeczy albo zaczniesz robić coś w nowy sposób i zaraz na Ciebie zezłości się, że raz zapomniałaś lub nie wiedziałaś tego wcześniej. Zawsze porównuje Cię do stanu iluzji, który nie istniał i nie ma na to szans. Jednak ona się nie poddaje i “motywuje”. Jest bardzo sprytna i ciągle podszywa się pod np. głos rozsądku. Przechodzi niezauważona na różne sposoby. Wykryć ją to nie lada umiejętność! Jak przebijesz się przez jej wszystkie taktyki i warstwy, to dokopiesz się do jednego – intencji kontroli (siebie, innych, wydarzeń) i unikania bólu.

To tzw. ego, które np. chce uwagi od innych i aprobaty, ponieważ nie daje ich sobie, nie potrafi się sobą zająć. Jest małe, nie widzi nic, nie wie nic, ale uważa się za najmądrzejsze.

W ostatnich latach poświęciłam wiele czasu, by bardzo dobrze poznać ten głos ego – osobę idealną (u siebie i innych)  i to jak się potrafi zakamuflować często mnie zadziwia!

Może to być bardzo irytujące, ale w takim świecie się rodzimy i wychowujemy, to nie nasz wymysł, tak się uczymy i tworzymy ego, by przerwać. Ono nie jest złe, pozwoliło nam przeżyć. Ale teraz już nie powinno podejmować decyzji, ani rządzić nami na codzień, ponieważ ego służy do przeżycia, a nie rozkwitania jak piękny, rajski, kolorowy, bogaty, soczysty kwiat… 


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s