Kochanie i bycie dla siebie dobrą, wspierającą rozwiązuje mnóstwo problemów / rozwój osobisty, relacje i kobieca energia

Kochanie siebie. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Kochanie siebie to prawdziwa siła.

Wiele się na ten temat słyszy i powtarza, ale to OGROMNIE ważne!

Nikt nie będzie Ciebie kochał, aż nie zrobisz tego sam/a.

To znaczy, jeśli siebie nie kochasz i nie potrafisz zadbać o siebie fizycznie, emocjonalnie, mentalnie, duchowo, to szukasz na zewnątrz osób i rzeczy, które Ci to dadzą.

Gdy to robisz, ZAWSZE czekać Cię będzie rozczarowanie, zawiedzenie, niezadowolenie, smutek, żal… ponieważ nikt inny nie może Ci tego dać – NIE jest w Twojej głowie 🙂 i nie wie czego Ci trzeba w każdej chwili.

To również ważne, ponieważ będziesz spotykać w kółko osoby, które same są niedostępne w jakiś sposób np. emocjonalny, oraz inne toksyczne, narcystyczne, itp., ponieważ nie masz swojej zdrowej i solidnej bazy, która wie, czego szukać w innych, kogo witać z otwartymi ramionami, a komu machać na pożegnanie.

Trzeba wiedzieć jak wygląda miłość do siebie i dobre traktowanie (na sobie samej), by wiedzieć jaki jest Twój standard. 

Jeśli wiesz jak o sieci zadbać, jeśli czujesz się stabilnie, zdrowo i silnie (W WIĘKSZOŚCI CZASU, NIE ZAWSZE! Nie chodzi o perfekcję i 100% bycia “szczęśliwą”, ponieważ to również jest niezdrowe. Chodzi o bycie człowiekiem i w większości, byciu w zgodzie ze sobą), masz standardy, masz pewność siebie, masz poczucie wartości, pracujesz nad tymi rzeczami —> to szukasz też takich osób, przyjaciół, partnera, pracy. Nie dopuszczasz do swojego kręgu osób, które nie są takie, nie chcesz ich blisko. Nie chcesz ludzi, którzy Cię nie szanują, ponieważ już wiesz jak to wygląda. Sama traktujesz siebie z szacunkiem, więc tym pokazujesz co lubisz, a czego nie. Nie każdy musi chcieć szanować Ciebie i innych i to jest ok, ale wtedy drogi się rozchodzą. Problemy, które przerobiłaś – odchodzą lub nie sprawiają więcej trudności. 


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s