Przykre, negatywne wiadomości z Iranu / Prawo Przyciągania

Negatywne wiadomość. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Po wizycie w Iranie, to moja misja 🙂 by pokazać wielki potencjał tego kraju oraz cudownych ludzi, którzy zasługują na życie w pokoju oraz, by mieć swój głos. Ten kraj jest zdecydowanie inny niż go malują w mediach… Większość cywilów to osoby ciepłe, wyjątkowo gościnne, otwarte, życzliwe. Problem leży gdzie indziej…

🤍

Około 2 tygodnie temu w Iranie, bardzo młoda kobieta została aresztowana przez policję moralną, ponieważ nieodpowiednio miała zakryte włosy, zabrana do ośrodka reedukacji, a potem do szpitala, gdzie zmarła z powodu obrażeń.

Ludzie wyszli na ulicę i zaczęły się protesty w całym kraju oraz na całym świecie, które w Iranie są brutalnie i bezwględnie tłumione.

W Iranie został wyłączony Internet.

Serce mi ściska na te wiadomości. Podróżowałam po tym kraju kilka lat temu, zostałam ciepło przywitana, doświadczyłam wiele dobra, otwartości, przyjaźni.

Moc miłości do wszystkich kobiet z Iranu oraz mężczyzn, którzy je chronią 🤍

W środowiskach rozwoju osobistego, duchowego, itp., jest takie przekonanie, że nie powinno się mówić o “negatywnych” wiadomościach, ani tym bardziej w nich uczestniczyć.

Podstawą tego jest to, że na co kierujmy swoją uwagę – powiększa się. A oczywiście, że nie chcemy mieć więcej negatywności w życiu i na świecie. 

Ale…

Nie żyjemy w idealnym świecie, gdzie możemy chować głowę w piasek, udawać, że pewne złe rzeczy się nie dzieją i mieć nadzieję, że problemy jakoś same się rozwiążą, gdy nie będziemy na nie patrzeć i poświęcać im swojej uwagi.

Są osoby, które musiały wziąć się do roboty, pobrudzić sobie ręce i poświęcić całe swoje życie i uwagę na bardzo negatywne problemy. Dzięki nim np. zniesiono niewolnictwo osób o ciemniejszym odcieniu skory.

Na tej Ziemi, nie wystarczy afirmowanie ładnych słówek, by wprowadzić rzeczywistą zmianę. Jednak nie można się zatracać w wirze negatywnych informacji, które napływają z każdej strony.

Stres życia codziennego pochłania i nie zostawia miejsca na coś więcej niż przetrwanie. Ale nie można tez udawać, ze to nie istnieje.

Manewrowanie między nimi, to sztuka.

Książka o nawigacji w zakręconym świecie “Przygoda jaką jest życie” 

Jeśli interesuje Cię artykuł o Iranie: pustynie, niesamowite wyspy, symetryczna architektura i spojrzenie wstecz na Perskie Imperium. Najlepsze miejsca do zobaczenia ✔️Ciekawostki✔️Przygody✔️


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s