Stare strategie, by otrzymać uwagę i miłość, teraz tworzą problemy w relacjach i życiu / rozwój osobisty

uzdrowienie, wewnętrzne dziecko. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Gdy byłyśmy małe / mali, miałyśmy różne strategie, aby dostać miłość i uwagę (których potrzebowałyśmy) od rodziców, opiekunów, innych osób. To zostało w podświadomości jako tryb podstawowy, który stale działa… 

 Te strategie:

  • Bycie odpowiedzialną za WSZYSTKO
  • Perfekcjonizm
  • Staranie się komuś przypodobać na różne sposoby
  • Zdobywanie wielkich osiągnięć
  • Bycie bezinteresowną
  • Bycie użyteczną i bezproblemową
  • Umniejszanie siebie (bycie małą)
  • Pewnego rodzaju atrakcyjność

Jednak teraz to NIE działa i przysparza kłopoty. 

Jaka była Twoja strategia i co jest Twoim obecnym wyborem ?

Teraz możemy same sobie zapewnić uwagę i miłość – to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Zamiast próbować brać dobro od innych, walczyć o zdobycie tego co dobre, to zapewnić je sobie i zostawić przestrzeń na osoby, które naturalnie chcą się DZIELIĆ tym, co dobre.

Więcej o mechanizmach przetrwania w “Przygoda jaką jest życie”


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s