Wygląd nie jest najważniejszą rzeczą w życiu, ale bardzo je ułatwia / Analiza Kolorystyczna i wizerunek

WYGLĄD, KTÓRY ZAPRASZA ZŁE ZACHOWANIE I TAKI, KTÓRY WZBUDZA DOBRE ZACHOWANIE U INNYCH,ANALIZA KOLORYSTYCZNA, WIZERUNEK, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Wygląd nie jest najważniejszą rzeczą w życiu, ale bardzo je ułatwia. Dla mnie jest to narzędzie, które świadomie używane, jest bardzo pomocne, jednak jest to bardziej środek do celu, niż sam cel.

Nie da się przecenić poczucia pewności i wartości siebie – w życiu generalnie, każdej sytuacji. I ubiór, wygląd zewnętrzny, może w tym pomóc.

Wzmocnić poczucie pewnością wartości siebie.

“Myszkowaty” wygląd i bycie zbyt miłą (bez granic) – niepewną siebie – zaprasza złe zachowania, niekoniecznie bardzo złe, ale takie nie w porządku. Szacunek do siebie, to traktowanie siebie samej z szacunkiem – i pozwalanie, by inni zaadaptowali się do tego, lub nie zaadaptowali – ich wybór. 

Zawsze patrzę nie tylko na materialny aspekt, ten, który jest widoczny i oczywisty, ale także na ten niematerialny. Ważne jest pamiętać, że poprzez ubrania wpływamy na swoje poczucie i też poczucie wpływa na ubiór. To działa w dwie strony.

Negatywny, pogarszający wpływ najczęściej mają ubrania, które wyglądają nieporządnie, są Z INNEJ GRUPY KOLORYSTYCZNEJ, NIŻ TWOJA NATURALNA, są w innym stylu, niż Twój naturalny. 

Nie noś ich, szkoda na to życia. Szkoda dnia, na gorsze samopoczucie przez trywialną rzecz, która jest łatwa do zmiany i leży tylko w Twoich rękach.

Jeśli jeszcze nie znasz swojej naturalnej grupy kolorystycznej, zapraszam do książki “Analiza Kolorystyczna” o fascynującym świecie kolorów lub na indywidualną konsultację lub kursy.

To analiza oparta na 4 grupach kolorystycznych, logiczna i konkretna, łatwiejsza niż 16 typów urody, które ciężko rozróżnić w realnym świecie, w ostrym świetle w sklepach i kupić odpowiednie przez internet. Nie trzeba sobie komplikować życia 🙂


Analiza Kolorystyczna wizerunek kurs książka ebook Malvina Dunder

Mam raczej mam spotykane doświadczenie wychowania się w szkole wizażu i stylizacji 🙂

Obserwowałam od dziecka wiedzę o kolorach, pochłaniałam i uczyłam się. 

Teraz chcę się tym z Tobą podzielić.

Zaprowadzić w fascynujący świat kolorów, natury i nadać temu strukturę, łatwą do zrozumienia i zapamiętania.

To Analiza Kolorystyczna oparta na 4 grupach kolorystycznych, logiczna i konkretna, łatwiejsza niż np. 16 typów urody, które ciężko rozróżnić w realnym świecie, w ostrym świetle w sklepach i kupić odpowiednie przez internet. Nie trzeba sobie komplikować życia 🙂

Zapraszam do książki, a także na indywidualne spotkania oraz kursy na żywo – jeśli chcesz być bardziej wtajemniczona 🙂 Wiem, że czasu jest zawsze mało na zrobienie wszystkiego i nauczenie się każdego pasjonującego tematu, ale książka w zupełności wystarcza na początek.

Życzę Ci, abyś nauczyła się patrzeć na świat jak artystka, która tworzy swoje dzieło.

Całuję, Malvina

Instagram: @malvinadunder


W świecie, gdzie moda się stale zmienia, czuć PRESJĘ trendów, wyrażaj ponadczasowe wartości, jak piękno, młodość i świeżość, soczystość NIEZALEŻNĄ OD WIEKU, ZDROWIE, NATURALNOŚĆ, które są ponad zasady i ponad modę.


Dla Pań przed ślubem oraz stylistek:)

To jedyna książka z krótką, szybką, jasną Ślubną Analizą Kolorystyczną

Wizaż i Stylizacja ślubna, wizerunek ślubny, Panna Młoda, książka ebook Malvina Dunder

Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s