Zanim zrobisz zakupy, zadaj sobie pytania z tej listy / Analiza Kolorystyczna i wizerunek / świadome zakupy

ZANIM ZROBISZ ZAKUPY, ZADAJ SOBIE TO PYTANIE, ANALIZA KOLORYSTYCZNA, WIZERUNEK, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Ciągle się słyszy, “nie przejmuj się nikim i niczym, bądź sobą”. To prawda, ale może lepiej to wyjaśnić, bo czasem mamy dni, kiedy “będąc sobą” najchętniej poszłybyśmy w piżamie do pracy…

Ważne jest jednak, by nie czuć się gorzej, głupio, nieodpowiednio, niekompetentnie, gorzej niż inni.

Warto sobie zadać pytanie, jaka jest moja publika? Jakie są osoby z pracy? Jakie jest moje środowisko? DO KOGO CHCĘ PRZEMÓWIĆ? NA KOGO I JAK CHCĘ WPŁYNĄĆ? JAKIE CHCĘ ROBIĆ WRAŻENIE? CO CHCĘ WYWOŁAĆ?

I najważniejsze…  KIM JESTEM I CO CHCĘ OSIĄGNĄĆ?

Są osoby, które mają tak silną energią, że mogą pozwolić sobie na ekscentryzm, ale nie dla każdej z nas, to jest autentyczne.

Są pewne powszechne zasady, które warto znać, np. kolor czarny wygląda dużo poważniej, niż różowy. Niebieski utożsamiany jest z wiarygodnością, a łagodny zielony uspokaja. Czerwony podświadomie oznacza siłę, ale zbyt wiele tego koloru, może zadziałać na innych, jak płachta na byka. 

Poznaj świat kolorów w książce “Analiza Kolorystyczna” lub na indywidualnej konsultacji lub kursach.

Analiza Kolorystyczna wizerunek kurs książka ebook Malvina Dunder

Mam raczej mam spotykane doświadczenie wychowania się w szkole wizażu i stylizacji 🙂

Obserwowałam od dziecka wiedzę o kolorach, pochłaniałam i uczyłam się. 

Teraz chcę się tym z Tobą podzielić.

Zaprowadzić w fascynujący świat kolorów, natury i nadać temu strukturę, łatwą do zrozumienia i zapamiętania.

To Analiza Kolorystyczna oparta na 4 grupach kolorystycznych, logiczna i konkretna, łatwiejsza niż np. 16 typów urody, które ciężko rozróżnić w realnym świecie, w ostrym świetle w sklepach i kupić odpowiednie przez internet. Nie trzeba sobie komplikować życia 🙂

Zapraszam do książki, a także na indywidualne spotkania oraz kursy na żywo – jeśli chcesz być bardziej wtajemniczona 🙂 Wiem, że czasu jest zawsze mało na zrobienie wszystkiego i nauczenie się każdego pasjonującego tematu, ale książka w zupełności wystarcza na początek.

Życzę Ci, abyś nauczyła się patrzeć na świat jak artystka, która tworzy swoje dzieło.

Całuję, Malvina

Instagram: @malvinadunder


W świecie, gdzie moda się stale zmienia, czuć PRESJĘ trendów, wyrażaj ponadczasowe wartości, jak piękno, młodość i świeżość, soczystość NIEZALEŻNĄ OD WIEKU, ZDROWIE, NATURALNOŚĆ, które są ponad zasady i ponad modę.


Dla Pań przed ślubem oraz stylistek:)

To jedyna książka z krótką, szybką, jasną Ślubną Analizą Kolorystyczną

Wizaż i Stylizacja ślubna, wizerunek ślubny, Panna Młoda, książka ebook Malvina Dunder

Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s