Co to jest kolorowy bogaty i soczysty rozwój osobisty?

Kolorowy bogaty i soczysty rozwój osobisty CO ZNACZY_, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Kolorowy bogaty i soczysty rozwój osobisty oraz życie, to NIE posiadanie, gromadzenie, osiąganie celu jednego za drugim, super szybkie tempo, same sukcesy, bajkowe myślenie, idealny wizerunek, samo szczęście, życie usłane różami, świat sypiący prezentami i pochwałami.

Jego ideą jest autentyczność, odwaga, by spojrzeć prawdzie w oczy, mądrość i równowaga w między wytrzymałością a odpuszczeniem, akceptacja tego jak jest, otwarcie się na sukcesy i porażki, na miłość i zranienie, na całożyciowy proces, na ukazanie prawdy i odkrywanie prawdziwej kompleksowej osobowości, naturalne tempo, BEZ bycia wiecznie “potrzebującym”, bez uwieszania się na innych, bez zrzucania odpowiedzialności za siebie na innych, bez przyjmowania odpowiedzialności innych na siebie, bez desperacji, bez narcyzmu.

To również nauka podejmowania decyzji w oparciu o aktualne realia, a nie przeszłość; wykorzystywanie wolnej woli, zamiast nawyku; robienie tego, co jest dobre dla siebie i innych; wzmacnianie i wspieranie siebie i innych, rozgraniczanie, klarowność.

📖 „Przygoda jaką jest życie”książka / ebook – link KSIĘGARNIA

💃🏻”Analiza Kolorystyczna” Dunder – zajrzyj do książki, na kursy i stronę na Fb

💗 Kolorowe Bogate Soczyste – strona dla kobiet z odmładzającą wiedzą


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s