Łatwiejszy styl życia / rozwój osobisty i duchowy, kobieca energia

ŁATWIEJSZY STYL ŻYCIA..., kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Gdy znasz siebie, możesz się autentycznie wyrażać, pozbyć ciężkich warstw obronnych, strategii działania, martwienia się o to, jak wypadasz i wizerunek, a to o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy styl życia.

W świecie pełnym sztucznych zachowań, narcystycznych osób, idealnych wizerunków, być autentyczną sobą to wielka rzadkość!

ALE to jest trudne przebić się przez wszystkie różne warstwy i nawyki, które wykształciliśmy od dziecka, do prawdziwej esencji osobowości.

Od generacji nie uczymy się autentyczności, to zapomniana wartość, która częściej przysparza problemów, niż pożytku. Za to osiągnęliśmy mistrzostwo w tworzeniu wizerunków, sztucznych osobowości.

W “Przygoda jaką jest życie” znajdziesz różne narzędzia, m.in. Narzędzie Odkrywcy “Diament czy Cyrkonia?”. Różnica z pozoru niewielka, a jednak OGROMNA. 

Diament (tak jak silna autentyczna osoba) kształtuje się głęboko pod ziemią w presji, gdy wszystko inne ulega zniszczeniu, jest ich niewiele i są rzadkie, mają bardzo wysoką wartość, każdy szlif nadaje szlachetności i błysku, słowem prawdziwy klejnot. Natomiast cyrkonia to kawałek plastiku, może wyglądać ładnie, ale jest ich wiele.

Przeczytaj darmowe rozdziały – link dostępny jest tutaj KSIĘGARNIA. Ebook dostępny w różnych księgarniach, ale tylko w tej możesz zajrzeć do środka.


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s