Zapomnij wszystko co wiesz o kobiecości… / rozwój osobisty, kobieca energia i związki

ZAPOMNIJ CO WIESZ O KOBIECOŚCI... kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Zapomnij wszystko co wiesz o kobiecości.

Zapomnij o skąpych bikini, “pustych lalach”, byciu damą, właściwym zachowaniu i licznych zasadach, jakie nam media i społeczeństwa przedstawiają od generacji.

Jest nam powiedziane, że aby być silną, trzeba działać jak mężczyzna, a aby być wyzwolą trzeba mieć podejście do seksu jak mężczyzna. Że jesteśmy przeciwieństwami. Że nie jesteśmy wszystkim tym, czym są mężczyźni. Że musimy pracować w związku. Że nasz sukces w miłości zależy od wyglądu i młodości. Że emocjonalność to słabość. Że standard mężczyzny z jakim chcemy się związać to interesowność, tzw. “gold digging”.

Pewne zachowania kobiet krytykuje się okropnie, wyzywa i nadaje etykiety. Femme fatal dosłownie oznacza śmiertelną kobietę, która zwodzi mężczyznę do upadku, jakby on był biedny, nie miał własnego rozumu, ani wartości, ani zasad moralnych, ani silnej woli i nie może temu nic poradzić.

Mamy zachowywać się zgodnie z określonymi zasadami, a jednak tworzy nas taniec kontrastów.

Jesteśmy silne i delikatne, mądre i sensualne, wytrwałe i wrażliwe, otwarte i tajemnicze i nie można nas przyporządkować do jednej kategorii.

Kobiecość to potężna siła natury.

To strona o kobiecej energii, kobiecości, boginiach i archetypach, związkach, miłości, pięknie, aurze, magnetycznym uroku, rozwoju osobistym i wielu innych.

Potrzebujemy nowej wiedzy i nawyków, pełnej świadomości, by po tysiącach lat na Ziemi, zmienić jako kobiety swoją  sytuację i rozkwitać.  

Kobieca energia jest w każdej z nas i wystarczy ją sobie uświadomić, by poznać swoją wartość, tryskać życiem i witalnością, nauczyć się BYĆ i cieszyć każdą chwilą (w przeciwieństwie do ciągłego zamartwiania i wybiegania w przyszłość i przeszłość), czerpać z niej wszystkimi zmysłami, odrzucić wielopokoleniowy wstyd, wyrażać autentyczną siebie, elektryzować swoją energią. 


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s