Ubieraj się tak, jakich uczuć pragniesz doświadczać / Psychologia koloru, Analiza Kolorystyczna Dunder ebook

Ubierz się tak, jakich uczuć pragniesz doświadczać, ANALIZA KOLORYSTYCZNA, WIZERUNEK, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Ubierz się tak, jakich uczuć pragniesz doświadczać.

Nie przepadam za modą, czasem się nią bawię w podróży, ale na codzień wolę wyglądać neutralnie. Czasem muszę się kogoś zapytać czy wyglądam ok, gdy wychodzę “do ludzi” 😉 czyli do dużego miasta, na spotkanie, gdzie wszyscy są modni.

Za to sporo wiem o kolorach i emocjach, możesz zajrzeć do “Analizy Kolorystycznej” link do księgarni niżej.

Jak korzystać z psychologii kolorów?

Jeśli czujesz się źle, nie masz siły, masz depresję, to zamiast ubierać ponure kolory, do których Cię ciągnie, możesz dać sobie impuls do lepszego samopoczucia ubierając się w np. pomarańczowy. To może być tylko chusta lub rzecz do domu jak koc, jeśli nie lubisz tej barwy. Albo możesz spróbować sobie ustawić tapetę na telefonie czy laptopie jakiegoś pięknego zachodu słońca. Możliwości jest wiele.

Zwróć uwagę na to, co chcesz ubrać – którego koloru Ci brakuje?

Spójrz na ubrania, jak na uczucia 🙂 Jakich chcesz doświadczać?

Analiza Kolorystyczna wizerunek kurs książka ebook Malvina Dunder

Mam raczej mam spotykane doświadczenie wychowania się w szkole wizażu i stylizacji 🙂

Obserwowałam od dziecka wiedzę o kolorach, pochłaniałam i uczyłam się. 

Teraz chcę się tym z Tobą podzielić.

Zaprowadzić w fascynujący świat kolorów, natury i nadać temu strukturę, łatwą do zrozumienia i zapamiętania.

To Analiza Kolorystyczna oparta na 4 grupach kolorystycznych, logiczna i konkretna, łatwiejsza niż np. 16 typów urody, które ciężko rozróżnić w realnym świecie, w ostrym świetle w sklepach i kupić odpowiednie przez internet. Nie trzeba sobie komplikować życia 🙂

Zapraszam do książki, a także na indywidualne spotkania oraz kursy na żywo – jeśli chcesz być bardziej wtajemniczona 🙂 Wiem, że czasu jest zawsze mało na zrobienie wszystkiego i nauczenie się każdego pasjonującego tematu, ale książka w zupełności wystarcza na początek.

Życzę Ci, abyś nauczyła się patrzeć na świat jak artystka, która tworzy swoje dzieło.

Całuję, Malvina

Instagram: @malvinadunder


W świecie, gdzie moda się stale zmienia, czuć PRESJĘ trendów, wyrażaj ponadczasowe wartości, jak piękno, młodość i świeżość, soczystość NIEZALEŻNĄ OD WIEKU, ZDROWIE, NATURALNOŚĆ, które są ponad zasady i ponad modę.


Dla Pań przed ślubem oraz stylistek:)

To jedyna książka z krótką, szybką, jasną Ślubną Analizą Kolorystyczną

Wizaż i Stylizacja ślubna, wizerunek ślubny, Panna Młoda, książka ebook Malvina Dunder

Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s