Rany z przeszłości, które niszczą obecne relacje: rana porzucenia, braku zaufania, poczucie winy, bycia zaniedbaną / Rozwój osobisty, relacje i miłość

RanY Z PRZESZŁOŚCI, KTÓRE NISZCZĄ OBECNE RELACJE_ RANA porzucenia, BRAKU ZAUFANIA, POCZUCIA WINY, BYCIA ZANIEBANĄ , kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Identyfikacja słabych punktów, szczególnie bolesnych ran emocjonalnych – to pierwszy krok do zmiany i uleczenia. Nie można bowiem naprawić problemu, jeśli się go nie jest świadomą.

Sprawdź, które Ciebie dotyczą i czy cały czas mają wpływ na Twoje życie? Zapewne, na ten moment nie są już aktualne, ale nasza podświadomość ma pewne zachowania – nawyki, które nas ukształtowały. Jak zauważysz, jeśli te rany są dalej w podświadomości niezagojone, to np. przyciągają osoby, które zazwyczaj wolisz unikać. To nasze słabe punkty emocjonalne, które wymagają pracy wewnętrznej.

Rana porzucenia:

Poczucie bycia pozostawioną w tyle.

Strach przed byciem porzuconą.

Nienawidzi być sama.

Grozi, że odejdzie.

Zależna od kogoś.

Zazwyczaj przyciąga osoby emocjonalnie niedostępne.

Rana zaufania / braku zaufania:

Strach przed byciem zranioną.

Nie ufa sobie.

Znajduje wytłumaczenia, by nie ufać wszystkim.

Czuje się niepewna siebie i potrzebuje dużo aprobaty od innych.

Nie czuje się bezpiecznie.

Zazwyczaj przyciąga osoby, które nie czują się bezpiecznie.

Rana poczucia winy:

Często przeprasza i czuje się “zła”.

Nie lubi prosić o pomoc.

Używa winy do manipulacji.

Boi się wyznaczyć granice.

Zazwyczaj przyciąga osoby, które sprawiają, że czuje się winna.

Rana bycia zaniedbaną:

Ma problem z odpuszczeniem rzeczy / osób / sytuacji.

Ma niskie poczucie wartości.

Szybko złości się.

Ciężko jej powiedzieć “nie”.

Tłumi lub ignoruje emocje.

Boi się być wrażliwa i otwarta.

Zazwyczaj przyciąga osoby, które nie doceniają jej lub nie wiedzą jej.

Jeśli jesteś zainteresowana kolorową, bogatą i soczystą pracą wewnętrzną i rozwojem osobistym, zajrzyj do książki “Przygoda jaką jest życie” KSIĘGARNIA


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s