“Przygoda jaką jest życie” Malvina Dunder / kolorowy bogaty soczysty ROZWÓJ OSOBISTY, DUCHOWY, UMYSŁOWY, FIZYCZNY I EMOCJONALNY

Przygoda jaką jest życie, ebook, książka, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Podróżowanie i poszerzanie horyzontów umysłowych

Można usłyszeć / przeczytać w jednym prostym i mądrym zdaniu to, czego niektórzy uczą się latami i wydają na to miliony, chodzą na różne kursy, itp. – ale to dla Ciebie nie znaczy nic, jeśli nie przeszłaś tej drogi, nie doświadczyłaś w jakiś sposób. 

Zdobywanie wiedzy i doświadczanie to nasz cenny przywilej. 

W szkołach nie uczyli nas podstawowego – “życia”, musimy to robić sami, a o wiele lepiej jest robić to z drogowskazami, by lepiej nawigować w życiowych sytuacjach i tworzyć lepszy do życia świat. O tym właśnie jest “Przygoda..”

Skąd to wiem? Jestem “zwykłą” osobą. Ale jestem również świadoma dynamiki relacji ze światem i jego praw, uczyłam się z własnych sukcesów i porażek oraz genialnej pracy innych psychologów, autorów, liderów, nauczycieli, którzy byli przede mną.

Ludzie nadają sobie mnóstwo wielkich, profesjonalnych, pompatycznych tytułów. Czasem to pomaga marketingowo, ale nie lubię tego. Ze wszystkiego co osiągnęłam, wybieram tytuł “ekspert przygód”, ponieważ tyle razy się zgubiłam, wpadałam w kłopoty, namieszałam, nie osiągnęłam celu, potknęłam się… i wyszłam z tego cało oraz z większym doświadczeniem. Miałam wiele przygód 🙂

Pasja, spójność, długotrwałość, które płyną z autentyczności – mogą zaprowadzić daleko. Nawet na koniec świata 😉

Malvina Dunder

Łatwo zgubić się w potrzebach, opiniach, oczekiwaniach, preferencjach – swoich i innych, w konfliktach i wyzwaniach, w nurtach społecznych, informacjach płynących z każdej strony… Ale są pewne kierunki, wskazówki, które funkcjonują jak znaki drogowe.

Gdy odkryłam je, zapragnęłam podzielić się nimi z całym światem, ale w sposób subtelny, czyli taki, że dowiaduje się ten, kto chce i jest zainteresowany. Nie lubię narzucania się i nie mam zawsze jedynej racji 🙂

To rozwój osobisty, emocjonalny, umysłowy i duchowy bez nonsensu. Bez “uwierz w siebie, a wszystko się ułoży i Twoje życie będzie usłane różami”, bez “nie martw się, wszystko będzie dobrze”, bez “powinieneś się cieszyć, aby mieć dobre życie”, bez “myśl dobrze to zamanifestujesz marzenia”.

Nie trzeba czuć się dobrze przez cały czas, a szczęście NIE jest najważniejszym celem. Częścią wzrostu jest dyskomfort, ból, lęk, ciemność, zmiany, które zabierają w nowe miejsce. Nie ma nic złego w tym, że w czasem czujemy się źle. Za to jest wiele toksycznego w “pozytywności” na siłę.

Dlaczego jest to, aż tak ważne i odmienne od popularnego nurtu?

Energii nie da się oszukać. Odbieramy i nadajemy energię. To są myśli, odczucia, intencje, granice, klarowność, którą czujesz i inni czują od Ciebie, nieświadomie lub świadomie. Aby zrobić postęp w życiu i lepiej się ze sobą czuć, kluczem jest… uhonoruj swoje przeczucia, swoją intuicję. 

Intencja OTWARCIA na świat i naukę może daleko zaprowadzić… Będąc zamkniętą, nie pozna się świata, a jak wielka to strata.

W tej książce nauczysz się:
– Jasno identyfikować główne problemy świata i ludzi; 
– Poznasz sekrety własnej osobowości; 
– Co leży i nie leży w Twoich rękach; 
– Myślenia poszerzającego horyzonty; 
– Potęgi uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, 
– Wyznaczać granice, 
– O własnej diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; 
– Zmieniać problemy w przygody; 
– Uniwersalnych prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; 
– Po przeczytaniu, będziesz jak czuła się jak po przyjeździe z wakacji, ciekawej podróży, która zmieniła w Tobie coś na zawsze.

16 rozdziałów, które są jak różne kierunki podróży życia
22 Narzędzia Odkrywcy, czyli sposoby na to jak nawigować po zakręconym świecie
Przygody, które uczą czegoś cennego
Zdjęcia dla oka i poruszenia wyobraźni 🙂

Malvina Dunder

Książka lekka, pokazuje przygody, różne ciekawe kierunki życia do zbadania oraz DAJE NARZĘDZIA, które są jak sposoby / rozwiązania na trudne sytuacje. 

Gdy masz siebie, co znaczy, że możesz na siebie liczyć, znasz siebie i wiesz jak zachowujesz się w różnych sytuacjach i z różnymi osobami, to możesz jechać nawet na koniec świata.

Jeśli zastanawiasz się, czy Tobie mogą się przydać i czy zawsze pomagają, odpowiedź brzmi, to zależy…

Gdy idziesz na siłownię czy inne zajęcia, nie oczekujesz ciała Wenus lub Marsa w miesiąc. Wszystko co robisz, ma znaczenie, każda aktywność fizyczna, zajęcia, wiedza, jedzenie, gdzieś Cię prowadzą. Ale stare nawyki nie chcą się łatwo poddać. 

Każdy jest inny, więc nie ma jednego sposobu dla każdej osoby, ale wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy pewne wzory funkcjonowania, więc jest pewna ogólna struktura, która prowadzi do poprawy.

Idziesz drogą jak wiele innych osób, ale korzystasz z różnych narzędzi, jakich aktualnie potrzebujesz. To pomaga Ci osiągnąć cel nawet, gdy trafisz na blokadę lub wejdziesz w ślepą ulicę.

Jeśli jesteś jedną z poszukiwaczek, zapraszam na blog, gdzie jest mnóstwo wiedzy na różne tematy, są podzielone, aby łatwiej Ci się czytało. 

Interesuje Cię więcej? Zajrzyj do książki “Przygoda jaką jest życie” lub innych o kolorach, Analizie Kolorystycznej, balecie itd.

Podróżuj, podziwiaj świat i rozwijaj się razem ze mną na:

Instagram: @malvinadunder

📖 Nawigacja w zakręconym świecie / rozwój osobisty / “Przygoda jaką jest życie” / ebook i książka 

Zapraszam do przeczytania darmowych rozdziałów. Ebook dostępny w różnych księgarniach (empik, pwn i inne), ale tylko w tej możesz zajrzeć do środka:

Wydaje Ci się, że czytasz wiele książek na temat rozwoju osobistego, oglądasz filmy, bierzesz udział w warsztatach, kursach, itp., ale niewiele z nich pamiętasz i możesz opisać?

Dobra wiadomość jest taka, że nawet jak dokładnie wszystkiego nie pamiętasz, to czytanie tego samego w różnych słowach powoduje, że z czasem NASIĄKASZ taką widzą i żyjesz tym.

Malvina Dunder

Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s