Pustynia Biała i Czarna w Egipcie / Podróż z Beduinami / Kryształowa Góra / Lis pustynny / Spanie pod gwiazdami

Biała pustynia, Egipt, podróże blog, Malvina Dunder

Około 5 godzin od Kairu, jest niezwykły teren, pustynia Biała i Czarna. Można się zatrzymać w Bahariya Oasis i stamtąd ruszyć z przewodnikiem Beduinem samochodem 4×4 na wydmy. Polecam wycieczki z Instagram @white_desert_egypt_tour

Malvina Dunder travel

📍Czarna pustynia i wzgórza w wulkanicznych kształtach:

📍Można popływać w Cold Spring i wypić herbatę 🙂 Woda pachnie żelazem, ma dużo minerałów, wypływa spod 600 metrów spod ziemi.

📍Kryształowa Góra

Raj dla tych, co kochają kamienie i minerały!

Egipt, biała pustynia, podróż, Malvina Dunder

📍Widok na White Desert i białe formacje wapienne

Egipt, biała pustynia, Malvina Dunder

📍Sand boarding

Egipt, biała pustynia, podróż, Malvina Dunder

📍Zachód na innych białych formacjach

Egipt, Biała pustynia, Malvina Dunder

Można poszukać muszelki, które mają miliony lat! Są tutaj z czasów, gdy zamiast pustynii był ocean.

Egipt, biała pustynia, podróż, Malvina Dunder

📍Camping! Beduini wiedzą, gdzie rozłożyć, organizują kolację, ognisko. Można sobie rozłożyć namiot lub spać pod gołym niebem. GWIAZDY TU SĄ NIESAMOWITE! Byłam w wielu miejscach na Ziemi i pustyniach, ale czegoś takiego nigdy nie widziałam. Nie mogłam spać, co chwilę budziłam się, żeby je podziwiać. Wydawały się być jak na wyciągnięcie ręki. Na początku nieco bałam się zasnąć, na środku pustyni, ale nie wiem dlaczego. Nietypowe uczucie. Pewnie o innej porze roku jest zimno lub przeraźliwie zimno w nocy po zachodzie słońca, ale w sierpniu było gorąco. Ja musiałam spać jednak w śpiworze, ponieważ czułam się bezpieczniej :)) oraz wiatr mocny wiał, mogłam sobie gdzie indziej przynieść materac, ale nie wiedziałam, że zerwie się taki wiatr w nocy.

Kliknij strzałkę w prawo, aby zobaczyć jak wyglądało gwieździste niebo! To była noc spadających komet i nawet jedną udało się uchwycić na zdjęciu:

Dookoła kręcił się lisek pustynny i dookoła materaca były jego ślady:

Egipt, biała pustynia, Malvina Dunder

Rano budzi cudowny wschód słońca. Można zjeść śniadanie, jechać dalej na wapienne formacje oraz do kolejnego źródła popływać.

Malvina Dunder

Byłam w tym miejscu akurat na księżyc w nowiu i miałam wrażenie, że to miejsce pomogło mi cudownie przygotować się, oczyścić ciało materialne i energetyczne na nowy czas. Magia! 


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s