Zwierzę Mocy Rozgwiazda – ochrona, harmonia, rozpoznawalność / znaczenie, symbolika i przesłanie

rozgwiazda Zwierzę Mocy , znaczenie, symbol, przesłanie, właściwości. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder (5)

Zaraz najciekawsze i najważniejsze, ale najpierw kilka słów wstępu…

Zwierzęta Mocy lub Duchy Zwierząt, totemy wywodzą się ze starych kultur, np. Indiańskiej, w której znaki, synchronizacja ze światem i Wszechświatem oraz natura były szczególnie pielęgnowane. To fascynujące jak wielka mądrość płynie z natury oraz jak wiele można się od niej uczyć, oczywiście mając otwarte oczy i wiedząc, na co zwracać uwagę.

Podczas podróży poznawałam zwierzęta w różnych częściach Ziemi, osobiście podczas wolontariatów w sanktuariach lub na “przypadkowych” spotkaniach, często słuchałam wiele ciekawostek od przewodników oraz historii i mitów od tubylców, którymi muszę się z Tobą podzielić!

Pisałam wiele na ten temat na innej stronie o zwierzętach mocy i tworzyłam karty. To wciągający świat symboliki fauny.

Każda wyprawa jest dla mnie interakcją, zbieraniem wiedzy i doświadczeń, którymi dzielę się tutaj i na moich mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że odkryjesz tutaj cenne drogowskazy życiowe, które pomogą Ci lepiej nawigować na tym świecie…

Rozgwiazdy to organizmy w wodach słonych, które nie mają mózgu, ani oczu, ani krwi, opierają się wyłącznie sensorach. Ich kształt to zazwyczaj pięcioramienna gwiazda, ale zależnie od gatunku, mogą mieć ich więcej. Wydaje się, że rozgwiazdy nie ruszają się i czasem wyrzucane są na brzeg, ale mają pod spodem mini nóżki, które umożliwiają im przemieszczanie. Mogą rozminąć się płciowo i bezpłciowo.

Można je często zobaczyć na m.in. wyspie Zanzibar, gdzie są duże i czerwone, piękne!

Malvina Dunder blog rozwój osobisty, relacje, podróże Zanzibar plaża rozgwiazda

Rozgwiazdy potrafią chodzić, ale lepiej wrzucić je do wody, gdy zobaczymy na brzegu.

Zwierzę Mocy Rozgwiazda

Energia rozgwiazdy uczy, jak leczyć się wraz z upływem czasu, wypełniać pustkę i zastępować ją czymś lepszym. Symbolizuje regenerację, odnowę i samowystarczalność. 

Jesteś gwiazdą, masz swój niepowtarzalny kod DNA, zostawisz swój odcisk paląca na wszystkim co tworzysz, robisz większość rzeczy na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Są osoby, które doskonale czują się w błysku fleszy, kochają sławę lub dążą do niej za wszelką cenę, do bycia rozpoznawanym. Są także osoby, które tego świadomie unikają, nie mają ambicji, by być widoczną. Niektórzy z nas, czują się lepiej w roli drugoplanowej, pracują za kulisami, piszą i tworzą dla innych jak tzw. ghost writer, wspierają innych w osiąganiu ich celów, poświęcają się dla innych, ale to nie jest na to moment. 

Nie można całe życie grać rolę trzecioplanową w życiu innych, ciężko pracować dla kogoś innego i nie mieć z tego nic – to silne zachowanie równowagi. 

Teraz, gdy spotykasz rozgwiazdę, nadszedł czas, by otworzyć się na pewnego rodzaju sławę, rozpoznawalność, stanąć na scenie i błyszczeć. Bez wyrzutów sumienia, bez skrępowania, bez myszkowatości i bez nieśmiałości. 

Jeśli masz z tym problem, możesz pomyśleć o tym, że nie robisz tego z powodów dyktowanych przez ego (jeśli to prawda!), tylko pokazujesz swoją boską cząsteczkę, talent i pracę, wyrażasz boskość, a nie pychę. 

Jeśli chcesz sławy z powodów ego, to jest to jedynie krótka, ziemska droga, którą przeszło miliardy osób i nic z tego nie wyciągnęło, prócz chwilowych korzyści, a potem karmy. 

rozgwiazda Zwierzę Mocy, znaczenie symbolika przesłanie, Malvina Dunder

Dzisiaj żyjemy w czasach, gdy wiele osób jest sławnych za nic. Oburzamy się, ale to możliwe jest tylko dzięki nam! Te osoby są znane tylko dlatego, że na nie patrzymy. Warto uważać, komu na kogo patrzysz, komu oddajesz energię i kogo czynisz sławnym.

Czasami patrzysz na innych jak na gwiazdy, podczas, gdy to ty jesteś gwiazdą! Możesz być przy tym osobą skromną, ponieważ prawdziwa pewność siebie jest cicha, nie krzyczy innym prosto w twarz, że jest lepsza od innych i by na nią patrzeć, bo potrzebuje poklasku.

“Jak na górze, tak i na dole; Jak na dole, tak i na górze”

Hermes Trismegistus

Gwiazdy mamy wysoko na niebie i głęboko w wodzie, zgodnie z harmonią wszechświata.

Nie chodzi tylko o sławę, ale bycie zauważaną w najbliższym otoczeniu…

Naturalna kolej rzeczy to poświęcenie uwagi sobie i podarowanie miłości najpierw sobie – jeśli nie masz ich dla siebie, to świat staje się lustrem i traktuje cię tak, jak ty traktujesz siebie. Nie widzi cię, nie słyszy cię, a ignoruje i dezaprobuje. Natomiast jeśli masz je dla siebie i czujesz ich nasycenie, to wtedy możesz się nimi dzielić.

Liczba piątka (jak 5 ramion gwiazdy) to kreatywność, postęp, ruch, zmiana i silna energia, transformacja.

Bądź sobą, świeć swoim blaskiem, nawet jeśli komuś to przeszkadza.

Znaczenia kluczowe:

Gwiazda – ochrona – regeneracja – odbudowa – odnowa – samowystarczalność – wyjątkowość – blask – rola pierwszoplanowa – sława – rozpoznawalność – balans – harmonia energii męskiej i żeńskiej – uczucia i emocje – gojenie i uzdrowienie


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s