Zwierzę Mocy Kruk czarny i biały / widza tajemna, przeznaczenie, inteligencja / znaczenie, symbolika i przesłanie

kruk czarny i biały Zwierzę Mocy , znaczenie, symbol, przesłanie, właściwości. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder (2)

Zwierzę Mocy Kruk znaczenie kluczowe:

przeznaczenie – inteligencja – nieustraszoność – tajemnice – zdolność adaptacji – wyższa perspektywa – ostrzeżenie przed manipulacją – magia – oczyszczenie – podświadomość – praca z cieniem i światłem – posłaniec z innego świata – prawda do bólu – nowa wizja – sekrety

Zaraz najciekawsze i najważniejsze, ale najpierw kilka słów wstępu…

Zwierzęta Mocy lub Duchy Zwierząt, totemy wywodzą się ze starych kultur, np. Indiańskiej, w której znaki, synchronizacja ze światem i Wszechświatem oraz natura były szczególnie pielęgnowane. To fascynujące jak wielka mądrość płynie z natury oraz jak wiele można się od niej uczyć, oczywiście mając otwarte oczy i wiedząc, na co zwracać uwagę.

Podczas podróży poznawałam zwierzęta w różnych częściach Ziemi, osobiście podczas wolontariatów w sanktuariach lub na “przypadkowych” spotkaniach, często słuchałam wiele ciekawostek od przewodników oraz historii i mitów od tubylców, którymi muszę się z Tobą podzielić!

Pisałam wiele na ten temat na innej stronie o zwierzętach mocy i tworzyłam karty. To wciągający świat symboliki fauny.

Każda wyprawa jest dla mnie interakcją, zbieraniem wiedzy i doświadczeń, którymi dzielę się tutaj i na moich mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że odkryjesz tutaj cenne drogowskazy życiowe, które pomogą Ci lepiej nawigować na tym świecie…

Kruki są czarne, ale natura zrobiła kilka wyjątków i dała życie również białym, dlatego znajdziesz tutaj dwa znaczenia, sekrety cienia i światła…

Zwierzę Mocy Kruk czarny

Ciekawa jestem jakie na Tobie robią wrażenie? Moim zdaniem, wprowadzają tajemniczości i magii tam, gdzie się pojawią… Często spotykałam je w miejscach, gdzie są ostre wysokie skały, np. w Szkocji, w miejscu które wygląda jak z powieści, nazywa się Old Man of Storr.

Malvina Dunder, travel, podróże, Szkocja, Scotland
kruk, Angelo Kastro, Corfu, grecka wyspa, Grecja, blog podróż, Malvina Dunder
Malvina Dunder, travel, podróże, Szkocja, Scotland

Kruk kojarzy się z wiedzą tajemną, transformacją śmiercią, czasem odbierane jako dobry omen, a czasem jako zły, ale raczej tylko dla tych, którzy nie potrafią spojrzeć z góry na wszelkie powiązania, odkryć tajemnice i przesłania, jakie przynosi im wszechświat.

Jako, że kruk to posłaniec z innego świata, otwórz się na to, czego nie widać gołym okiem. Twoja intuicja jest przewodnikiem, który zaprowadzi cię w ten mistyczny świat i pokaże wszystkie powiązania, sekrety. Zwróć uwagę na powtarzające się znaki, wzory, cykle.

Przesłaniem jest, że aby dostać się tam, gdzie chcesz iść, musisz przejść przez ciemność, aby dotrzeć do światła. Transformacja nie zachodzi w Twojej strefie komfortu, problemy mają sprawić, że poczujesz się niekomfortowo, abyś mógł osiągnąć tę transformację.

Odkryj swoje cienie, poznaj je, aby przestały podświadomie rządzić Twoim życiem.

Symbolizuje przejście, transformację, od dnia do nocy, natomiast biały sygnalizuje, że nadszedł świt…

Zwierzę Mocy Kruk Biały 

Białe kruki są bardzo rzadkie i spotkać jednego z nich to duże szczęście. Te ptaki są czarne, ale natura jak zawsze zaskakuje. 

Ich kolor znaczy: klarowność, przejrzystość, odnowienie, oczyszczenie, odrodzenie, uczciwość, okazje, początek, wgląd w świat materii i energii, ujawnienie, olśnienie. 

Nic we wszechświecie nie jest przypadkowe. Przyjrzyj się zbiegom okoliczności i synchronizacjom. 

Umysł nie wszystko jest w stanie pojąć, świat jest pełen zagadek i tajemnic, które teraz stają przed Tobą otworem, jeśli tylko spojrzysz na nie swoim “trzecim okiem”.

Prawda zawsze wychodzi na jaw.

Niezwykłe spotkanie białych kruków wskazuje na oczyszczenie. Biały to uzdrowienie, oczyszczenie i objawienie. Spodziewaj się odpowiedzi i ujawnienia prawdy w obszarach życia, które były niejasne lub nieuchwytne, a także odkryć i spostrzeżeń, które wcześniej były ukryte.

Czas na oczyszczenie siebie, swojego ciała, umysłu, aury, otoczenia. 

Czy oszukujesz sama siebie w pewnych kwestiach? Mówisz sobie coś, co nie jest prawdą? Żyjesz zgodnie z jakimś starym przekonaniem? Biały ujawnia, rzuca światło w ciemności. Koniec sztuczek, koniec krętactw, koniec wymówek, koniec usprawiedliwień, czas na prawdę i uczciwość.

Wraz ze swoimi przebiegłymi osobowościami, kruki są uważane za strażników tajemnic w wielu kulturach, mitach i legendach. Ma to wiele wspólnego z ich onyksowym kolorem. Czarny reprezentuje tajemnice, niejasne, nieznane. Kiedy i widzimy białe kruki – bądź przygotowana na poznanie i ujawnienie zdumiewających prawd.

To ptaki bardzo inteligentne i symbolizują uzyskanie intelektualnej jasności. Kiedy napotykamy białego kruka, możemy przewidzieć rzadkie i piękne momenty “aha!” olśnienia. 

Pojawiają się nowe idee, powstają nowe wzorce myślowe i inteligencja, która pomaga znaleźć rozwiązania problemów, usunąć stare mentalne blokady, z którymi zmagaliśmy się w przeszłości.

Możesz teraz zobaczyć siebie, innych, sytuacje, świat z przejrzystością i klarownością, dokładnie tak jak jest, a nie tak jak chciałabyś, aby było lub jak inni chcą, abyś coś widziała.

Czy jesteś gotowa na prawdę do bólu? Prawda czasem boli, burzy fundamenty, szokuje, wstrząsa, ale uwalnia.

Możesz teraz poznać sekrety światła, ale to można zrobić, poznając najpierw sekrety cienia. 

„Dopóki nie uświadomisz sobie nieświadomości, będzie ona kierowała twoim życiem i będziesz to nazywać przeznaczeniem”. Carl Jung

kruk czarny i biały Zwierzę Mocy, Malvina Dunder

Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s