Zwierzę Mocy Sikorka (sikora) – lekkość ducha, miła chwila, optymizm / znaczenie, symbolika i przesłanie

sikorka, sikora Zwierzę Mocy , znaczenie, symbol, przesłanie, właściwości. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Zwierzę Mocy Sikorka / Sikora znaczenie kluczowe:

Szczęście – lekkość ducha – optymizm – śmiech – ochrona – komunikacja – radosna energia – miła chwila – niewinność – czystość – aktywność – rozmowy – społeczność – zdolność adaptacji – wytrwałość – inteligencja – spryt – piękno 

Zaraz najciekawsze i najważniejsze, ale najpierw kilka słów wstępu…

Zwierzęta Mocy lub Duchy Zwierząt, totemy wywodzą się ze starych kultur, np. Indiańskiej, w której znaki, synchronizacja ze światem i Wszechświatem oraz natura były szczególnie pielęgnowane. To fascynujące jak wielka mądrość płynie z natury oraz jak wiele można się od niej uczyć, oczywiście mając otwarte oczy i wiedząc, na co zwracać uwagę.

Podczas podróży poznawałam zwierzęta w różnych częściach Ziemi, osobiście podczas wolontariatów w sanktuariach lub na “przypadkowych” spotkaniach, często słuchałam wiele ciekawostek od przewodników oraz historii i mitów od tubylców, którymi muszę się z Tobą podzielić!

Pisałam wiele na ten temat na innej stronie o zwierzętach mocy i tworzyłam karty. To wciągający świat symboliki fauny.

Każda wyprawa jest dla mnie interakcją, zbieraniem wiedzy i doświadczeń, którymi dzielę się tutaj i na moich mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że odkryjesz tutaj cenne drogowskazy życiowe, które pomogą Ci lepiej nawigować na tym świecie…

Sikorki to małe, urocze i jedne z najbardziej popularnych ptaków w Polsce, a ich gatunki to: bogatka, modraszka, czubatka, uboga, sosnówka, czarnogłówka. Możemy je spotkać w lasach oraz parkach, w ogrodach. Zjadają owady, w tym szkodniki, przez co uważane są za pożyteczne. Mają nieco różne ubarwienia, ale te najbardziej znane są niebiesko – żółte. Mogą żyć całkiem długo jak na takie małe stworzenia, do około 15 lat. 

W wielu kulturach uważane są za symbol szczęścia, wolności i lekkości ducha. Rzeczywiście, gdy sikorka zagląda do okna, można poczuć, jakby powaga i smutek rozchodziły się w moment 🙂 

Znaczenie kolorów:

Niebieski – harmonia, intelekt, zaufanie, spokój, ochrona.

Żółty – optymizm, ciepło, szczęście.

sikora sikorka Zwierzę Mocy, zwierzęta mocy karty

Zwierzę Mocy Sikorka

Sikorka to dobry omen i fortuna. Uważane są za posłańców i zwiastunów wiadomości i umiejętności jasnowidzenia, czyli jasnego, klarownego widzenia osób, sytuacji, energii i przewidywania. Niektóre stare kultury uważają, że posiadają specjalne moce i zdolność przewidywania tego, co się wydarzy.

Szczęście i radość – sikory to bardzo hałaśliwe małe stworzonka, które uwielbiają towarzystwo i zabawę. Ich natura jest lekka i wydają się radosne. Śpiewają uroczo i rozpraszają wszystkie Twoje zmartwienia i kłopoty.

Sikorka wnosi chwilę oddechu i radości, pojawia się, by zburzyć rutynę i ciężkie myśli, odwrócić uwagę od przyciemnych obowiązków. Pomyśl o tym co doceniasz w swoim życiu, za co możesz podziękować Bogu / Wszechświatu, ponieważ prawdziwa wdzięczność to jedna z najsilniejszych wibracji, które przyciągają jeszcze więcej dobrego. 

Czy jest jakaś sytuacja w Twoim życiu, którą możesz potraktować mniej poważnie? Nie ignorować, ale rozwiązać problem z lekkością i dystansem, może nawet pośmiać się? Często, gdy pędzimy w ciągu dnia, małe rzeczy wytrącają nas z równowagi i irytują. Może wcale nie musi tak być w tym wypadku?

Sikorki są głośne, pięknie śpiewają i dużo komunikują się ze sobą, żyją w społecznościach. Reprezentują jedność i społeczność, lojalność i przyjaźń. Jeśli masz rodzinę, przyjaciela, grupę osób o dobrych intencjach, ciesz się razem z nimi i doceniaj ten dar.

Sikorka jest jak małe szczęście, które przyfruwa do Ciebie, by rozproszyć poważne myśli i przypomnieć o lekkości ducha.


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s