Zwierzę Mocy Flaming – różowy płomień miłości i optymizmu, otwartość serca i umysłu, koniec samotności / Znaczenie, przesłanie i symbolika

flaming Zwierzę Mocy , znaczenie, symbol, przesłanie, właściwości. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Zwierzę Mocy Flaming kluczowe znaczenia:

Miłość – romans – przyjaźń – kompania – rodzina – relacje – wyjście na zewnątrz – optymizm – rzucanie się w oczy – społeczność – oryginalność – otwarty umysł – ekspresyjna osobowość – emocje – żywioł powietrza i wody – podróże i wędrówki – energia żeńska – koniec samotności – rozpoznawalność – zadowolenie – lekkość ducha – współpraca – piękno – jasne dni – radość – uzdrowienie i otwartość serca – równość – sojusz – orzeźwienie – nowa świeża energia – różowy płomień / promień


Spis treści:
Słowo wstępu
Flamingi
Zwierzę Mocy Flaming
Znaczenia kluczowe

Zaraz najciekawsze i najważniejsze, ale najpierw kilka słów wstępu…

Zwierzęta Mocy lub Duchy Zwierząt, totemy wywodzą się ze starych kultur, np. Indiańskiej, w której znaki, synchronizacja ze światem i Wszechświatem oraz natura były szczególnie pielęgnowane. To fascynujące jak wielka mądrość płynie z natury oraz jak wiele można się od niej uczyć, oczywiście mając otwarte oczy i wiedząc, na co zwracać uwagę.

Podczas podróży poznawałam zwierzęta w różnych częściach Ziemi, osobiście podczas wolontariatów w sanktuariach lub na “przypadkowych” spotkaniach, często słuchałam wiele ciekawostek od przewodników oraz historii i mitów od tubylców, którymi muszę się z Tobą podzielić!

Pisałam wiele na ten temat na innej stronie o zwierzętach mocy i tworzyłam karty. To wciągający świat symboliki fauny.

Każda wyprawa jest dla mnie interakcją, zbieraniem wiedzy i doświadczeń, którymi dzielę się tutaj i na moich mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że odkryjesz tutaj cenne drogowskazy życiowe, które pomogą Ci lepiej nawigować na tym świecie…

W wielu miejscach na Ziemi przebywają przez jakiś czas flamingi, które można wtedy zobaczyć w ogromnej ilości. Gdy wzbijają się w powietrze i wirują jak trąba powietrzna – robią ogromne wrażenie! Z własnego doświadczenia wiem, że można je na pewno zobaczyć na Cyprze na słonym jeziorze, w Iranie w okolicach Varzaneh oraz w Afryce na jeziorze Manyara. 

Tak właśnie wyglądają zalewiska i jezioro Manyara, ogromny obszar, na którym jest wiele ptaków i innych zwierząt:

tanzania, manyara, afryka, safari

Poniżej możesz zobaczyć flamingi na rozlewiskach w Iranie w okolicy pustyni Varzaneh, niektóre nawet udało mi się uchwycić w locie:

Flaming to wyjątkowy, bardzo oryginalny ptak, dosyć spory, ma wysokie nogi i długą szyję, spory dziub i rozpoznawalne na całym świecie różowe pióra. Te ptaki nie rodzą się różowe, a nabierają tego koloru wraz ze spożywaniem skorupiaków i alg.

Ubarwienie flamingów może się różnić, ponieważ poziomy karotenoidów w algach i skorupiakach również różnią się na całym świecie. Gatunki flamingów występujące na Karaibach są często jaskrawoczerwone lub pomarańczowe, podczas gdy te z bardziej suchych obszarów mają zwykle jaśniejszy kolor różowy. 

Flamingi to ptaki wędrowne, które zmieniają swoje miejsce zamieszkania zależnie od sezonu. 

To jest niesamowite, że na jednym zalewisku wody są tysiące, a może nawet dziesiątki tysięcy ptaków, par wraz z młodymi, a mimo to, rozpoznają się i odnajdują. 

Zwierzę Mocy Flaming

Różowy, który tak związany jest z Flamingiem, to kolor miłości, delikatności, żeńskiej energii, młodości, świeżości, w negatywnym aspekcie infantylności.

Łączą się w pary na całe życie. Różowe pióra i długie, zakrzywione szyje dwóch flamingów zwróconych ku sobie, tworzą kształt serca, co kojarzy się z miłością i przywiązaniem.

To czas, aby wyjść z samotności do ludzi, na świat. Jeśli jesteś osobą bardzo introwertyczną, to oczywiście zrób to po swojemu, czyli spotkaj się w mniejszym gronie zaufanych osób, z którymi możesz odbyć szczere i głębokie rozmowy. To może pomóc Ci odstresować się, nabrać dystansu do problemów, czy pośmiać się i poczuć lżej. Może nawet zyskasz nowy punkt widzenia lub dowiedzieć się czegoś przydatnego lub inspirującego. 

Zachowaj balans w przyjaźni i znajomości, zawsze pozostając wierna sobie. 

Flaminga ciężko przeoczyć, jest spory, rzuca się w oczy wysokością i pięknym upierzeniem, a do tego przebywa w dużych grupach równie różowych ptaków. Nie bój się być widoczną i rzucać się w oczy, Twoja oryginalność i ekspresja duszy jest skarbem dla świata. 

Ptaki są związane z żywiołem powietrza, ale te również z wodą, ponieważ zawsze wybierają na swój dom jezioro lub zalewisko.

Woda to emocje, które przypływają i odpływają. To inny, cichy świat, nie jak nasz ląd. Zbyt duża aktywność, przesadne robienie czegokolwiek na siłę i zbytnie skupianie się na świecie zewnętrznym wyczerpuje wodę i prowadzi do braku równowagi.

Powietrze to umysł, mądrość, duch i dusza, lekkość, wolność, klarowność, niezależność. Zrównoważona energia powietrza to: kreatywność, organizacja, umiejętność dostrzegania subtelności w życiu, wrażliwość. Niezrównoważona to: nieugruntowanie, niepokój, nadmierne myśli i stres, niemożność spania przez całą noc.

Nawiąż kontakt ze swoimi emocjami, to one są kluczem do tego, jak się czujesz, jak potoczą się sprawy, jaką wibrujesz energią i co przyciągasz do swojego życia. Często odczuwamy ciężkie emocje (żywioł wody) przez swoje własne myśli (żywioł powietrza) i same sobie szkodzimy. Unikaj tworzenia czarnych scenariuszy w głowie, które być może nigdy się nie wydarzą. Sprawdź co powoduje niepokój, zmartwienia itp., czy jest to prawda? Czy moje myśli, dialog jaki ze sobą prowadzę w głowie – wspiera mnie, czy przytłacza? W życiu jest wiele niepokojących rzeczy i nie ma co sobie dokładać do tego jeszcze więcej. Przeanalizuj to i wprowadź dużą dawkę optymizmu, aby przyciągać pozytywniejsze osoby i wydarzenia.

Trudne wydarzenia w życiu, traumy zamykają serce i budują mur obronny, natomiast proces uleczenia ma na celu otwarcie serca i siłę stawiania granic, asertywność. Praca wewnętrzna, rozwój osobisty mogą Ci w tym pomóc, a jeśli nosisz w sercu bolesną ranę, która długo się nie goi, pomyśl o tym, czy nie skorzystać z pomocy profesjonalnej i dobrej osoby, np. psychologa, coacha. W traumie byłaś samotna, teraz możesz uzdrowić emocje z czyimś wsparciem. W tym wypadku, razem jest raźniej. 

Flaming wlatuje do Twojego życia wraz z różową, elektryzującą siłą, która ma ożywić Cię, natchnąć do otwartości, miłości i przyjaźni. Zobacz hasła dotyczące flaminga jako Zwierzę Mocy i sprawdź, jak możesz je wcielić w życie…

flaming Zwierzę Mocy, zwierzęta mocy karty

Poniżej możesz zobaczyć jak latają i tańczą te wyjątkowe, różowe ptaki:


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s