Zwierzę Mocy Wróbel – społeczność, wdzięczność, aktywność – znaczenie, symbolika, przesłanie

wróbel Zwierzę Mocy , znaczenie, symbol, przesłanie, właściwości. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Zwierzę Mocy Wróbel znaczenie kluczowe:

Społeczność – prostota – współpraca – aktywność – w grupie siła – wsparcie – wspólne plany – pomoc wzajemna – kamuflaż – komunikacja – wdzięczność za wszystko co masz – docenianie talentów


Spis treści:
Słowo wstępu
Zwierzę Mocy Wróbel
Znaczenie kluczowe

Zaraz najciekawsze i najważniejsze, ale najpierw kilka słów wstępu…

Zwierzęta Mocy lub Duchy Zwierząt, totemy wywodzą się ze starych kultur, np. Indiańskiej, w której znaki, synchronizacja ze światem i Wszechświatem oraz natura były szczególnie pielęgnowane. To fascynujące jak wielka mądrość płynie z natury oraz jak wiele można się od niej uczyć, oczywiście mając otwarte oczy i wiedząc, na co zwracać uwagę.

Podczas podróży poznawałam zwierzęta w różnych częściach Ziemi, osobiście podczas wolontariatów w sanktuariach lub na “przypadkowych” spotkaniach, często słuchałam wiele ciekawostek od przewodników oraz historii i mitów od tubylców, którymi muszę się z Tobą podzielić!

Pisałam wiele na ten temat na innej stronie o zwierzętach mocy i tworzyłam karty. To wciągający świat symboliki fauny.

Każda wyprawa jest dla mnie interakcją, zbieraniem wiedzy i doświadczeń, którymi dzielę się tutaj i na moich mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że odkryjesz tutaj cenne drogowskazy życiowe, które pomogą Ci lepiej nawigować na tym świecie…

Zwierzę Mocy Wróbel

Inspirujące przypomnienie, że „mały” nie oznacza nieważny i bezsilny.

Wiąże się ze znaczeniem społeczności, współpracy, rodziny, kręgu znajomych, ponieważ zawsze występuje razem w grupach, gdzie mimo swojego rozmiaru, mają siłę w ilości.

Ich barwy brązowo-beżowo—szare kamuflują się dobrze w otoczeniu, na gałęzi drzew i w miastach. Ich kamuflaż oznacza, aby nie wyróżniać się specjalnie z tłumu, lepiej zachować anonimowość tam, gdzie nie znamy środowiska. 

Wskazówką jest również prostota, wykorzystywanie tego, co się posiada, także talentów i zdolności oraz wdzięczność za nie. Wróble potrafią sobie urządzić dom w przeróżnych, czasem zaskakujących miejscach, jak kopalnie, opuszczone budynki, mosty, bramy, opuszczone gniazda po innych ptakach, wybierają również często bliskość ludzi. Jak można to przełożyć na nasze życie? Moim zdaniem, to np. recycling, nadawanie nowego życia temu, co mamy, jak odnowienie stolika kawowego, zamiast kupowanie nowego, który nie polepsza smaku kawy, ani miłej chwili, jaką przy nim spędzasz, a przy okazji możesz mieć projekt artystyczny / rzemieślniczy 🙂 To dbanie o swój dom, ale nie bycie jego niewolnikiem, który stale musi się nim zajmować i nie ma czasu, aby pośmiać się z przyjaciółmi, czy spędzić relaksujący czas z rodziną. To praktyka własnych umiejętności, aby stać się jeszcze lepszą i wykorzystywać swoje naturalne talenty, zamiast tracić czas na modne kursy, które Ciebie niespecjalnie interesują. Mam koleżankę, która uważa, że nie ma talentów, ale jedzenie, jakie przyrządza jest najlepsze jakie jadałam i im bardziej proste oraz tradycyjne polskie dania robi (choć w wersji wegańskiej), tym pyszniejsze – moim zdaniem to wielki talent! Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, że dwie osoby zrobią takie same zwykłe dania i jedno jest dobre, a drugie przepyszne, to nadzwyczajna zdolność.

Nie obniżaj wartości swoich talentów i osoby! Nawet jeśli wydają Ci się małe i zwyczajne. 

Często tak się dzieje, że to, co przychodzi nam naturalnie i łatwo, w naszych oczach nie zasługuje na docenienie, a to właśnie prawdziwe zdolności naszej duszy, które domagają się ekspresji na Ziemi. Są osoby, które tego potrzebują i doceniają Cię. Jeśli jeszcze nie masz takiej społeczności, to otwórz się na nową. Każdy z nas jest jak element wielkiej układanki, jak puzzle i jeśli zabraknie Twojego puzzla, to czegoś brakuje całości. 

W środowisku konsumpcyjnym, w jakim żyjemy, czasem to trudne, ale dzięki idei minimalizacji, można osiągnąć świetne rezultaty. Przykład, może nie musisz pracować nadgodzin, tylko ograniczyć jakiś zupełnie niepotrzebny wydatek, zyskując czas dla siebie i bliskich, odpoczynek, zadowolenie.

Jest powiedzenie, “lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu”, co oznacza, że lepsza jest niewielka korzyść, ale pewna, niż większa, ale nieosiągalna. 

wróbel Zwierzę Mocy znaczenie karty

Wróble są bardzo aktywne, zdają się cały czas szybko poruszać, fruwać, skakać po ziemi, ćwierkać w krzakach aż nim trzęsie, tworzyć nowe gniazda. Ciężko pracują, ale zawsze razem w grupie – to balans między obowiązkami i bliskimi.

Jeśli masz coś do wykonania, postaraj się włączyć w to inne osoby i współpracować w grupie. To może być trudne dla tych z nas, którym się wydaje, że muszą wszystko sami zrobić i wyrywają innym rzeczy z rąk, tracąc cierpliwość 😉 Komunikacja to podstawa!

Wróble to małe prezenty od Wszechświata, które przylatują do Ciebie z miłym słowem, komplementem, wparciem, przypomnieniem, że jesteś ważna i Twoja praca ma znaczenie.

Mała rzecz, a cieszy 🙂 i wprowadza lepszą, lekką atmosferę, która przyciąga jeszcze więcej miłych chwil.

Zgodnie z przesłaniem wróbla, możesz spojrzeć na ten film poniżej, ciekawa historia pary, która znalazła po burzy pisklątko, zaczęła się nim opiekować i po czasie okazało się, że ptaszek wcale nie chce ich zostawić i odfrunąć na wolność:


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s