Przeżywasz problemy i tragedie czy masz przygody? Podróżujesz przez życie czy tkwisz?

Malvina Dunder Przygoda jaką jest życie, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty

Twoja podróż życia – Jaka jest? Czy czujesz, że każda część twojego życia jest spełniona? Czy często gubisz się i nie możesz znaleźć lepszego kierunku?

Moja “podróż” przebiegała ciężko od kiedy pamiętam… Gdyby nie to, że wykonałam ogromną pracę wewnętrzną, nad sobą i gdyby nie to, że uwielbiam rozwój osobisty, to byłoby bardzo źle. Świat jest okropny, zimny, a do tego zawsze byłam bardzo empatyczna i odczuwałam głęboko ból otoczenia. Budowałam gruby mur, który miał mnie ochronić przed atakami innych ludzi, krytyką, plotkami, itp, ale na nic się zdał. To po prostu nie działa, a więcej szkodzi.

Czujesz się czasami jak rozbitek?

Czujesz czasem samotność jak na bezludnej wyspie?

Czujesz, że czasem nie masz już siły iść dalej? 

Zatrzymaj się, odetchnij i weź książkę do ręki. Poczuj się jak podróżnik, który problemy obraca w przygody!

Czujesz się inna? Inny? Czujesz, że nie pasujesz?

To wspaniale! Uwierz w siebie i wyjdź do nas ze swoją osobowością, pomysłami, stylem życia. Świat Ciebie potrzebuje.

“Przygoda jaką jest życie” to książka, która zawiera 44 życiowe drogowskazy. Aby eksplorować życie i płynąć z wiatrem, Odkrywać piękno życia na własnych zasadach oraz odkopywać swoje wewnętrzne skarby. Aby zadbać o wszystkie aspekty swojego życia i nadać im lepszy kierunek. Już nigdy nie błądzić i kręcić się w kółko.

Byłabym niezwykle szczęśliwa, gdybym mogła tę książkę podarować “młodszej sobie”, ale to niemożliwe, więc moim marzeniem jest, aby trafiała w ręce jak największej ilości młodych osób.
Jednak wiek nie ma znaczenia, ponieważ wszyscy wychowaliśmy się z pewnymi ograniczeniami i każdy z nas przeszedł wiele na swej drodze.

Ta książka jest prosta, ponieważ życie może być proste (a nie skomplikowane), pełne harmonii, bez dramatów i zagmatwanych sytuacji.

Ta książka jest dla Ciebie jeśli, chcesz się rozwijać, potrzebujesz impulsu do zmiany, pogubiłaś się, chcesz mieć dobry wpływ na cały świat, lubisz spojrzeć z góry na swoje życie (nie tylko szczegóły), inaczej patrzysz na świat, chcesz być sobą, a właściwie lepszą wersją siebie, jesteś wrażliwa i masz intuicję, jednak czasem jej nie słuchasz. Kochasz lub chcesz kochać swoje życie. Chcesz odkryć swoje wnętrze i czuć się dobrze będąc sobą. Chcesz się upewnić, że idziesz we właściwym kierunku. 

A przede wszystkich jeśli tworzysz lub chcesz stworzyć sobie kolorowe, bogate i soczyste życie.

Ta książka raczej nie spodoba Ci się jeśli lubisz i wybierasz tkwić w miejscu lub przeszłości, preferujesz narzekanie. 

Oczywiście jeśli jesteś już na bardzo wysokim poziomie rozwoju i masz to wszystko w małym paluszku, a Twoja osoba, życie, otoczenie są tego pięknym przykładem, to jej nie potrzebujesz.

Jesteś gotowy na wyruszenie ze mną? Tutaj jest link do jednej z księgarni. 

Zamów wersję papierowa, jeśli lubisz zapach książki i chcesz mieć ją blisko pod ręką, zaznaczać i zapisywać swoje przemyślenia. Zamów ekologiczny e-book.

Podziel się swoją “przygodą”! Napisz mi swoją opinię i co udało cię się dobrego wprowadzić w swoje życie. Jaka zmiana nastąpiła? Opisz swoje maleńkie i duże cuda. Jestem bardzo ciekawa i chętnie o Tobie usłyszę!

Mnie zainspirowała cudowna osoba, ciebie inspiruje ktoś inny, a ty możesz podarować iskierkę jeszcze innym. To pozytywna reakcja łańcuchowa✨

Zmień swoje życie w przygodę, doświadczaj piękna, dobra, kolorów, i wszystkiego na, co od dawna zasługujesz. Pomóż sobie i pomóż światu.

Podróżuj i podziwiaj świat razem ze mną na instagram Malvina Dunder. Zapraszam również do zapoznania się z moimi książkami i blogiem po angielsku (jeśli wolisz) “With love to Earth”.

Z miłością do Ziemi, Malvina

Całus 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s