Proste wprowadzenie nowego nawyku w formie hasła. Ogromnie pomocne w rozwoju osobistym i staniu się kobietą swoich marzeń :)

Nowe _hasła_ łatwy nawyk. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Wprowadzanie nowych nawyków myślowych, haseł na karteczce. Prosta rzecz, która prowadzi do wielkiej, samo-rozpędzającej się metamorfozie osobowości i życia.

Mnie nikt tego nie nauczył, gdy dorastałam, a jak się okazało, to były brakujące puzzle, bez których nie prowadziłabym życia jakie prowadzę, nie podróżowałabym, nie poznałabym świata. 

To trochę jak nowy język. Hasło i do przodu, krótko, ponieważ nie każdy musi spędzić pół życia na czytaniu książek. Ja to zrobiłam (przeczytałam tony ksiąg), ale Ty nie musisz jeśli nie masz ochoty lub czasu. 

Jest wiele wspaniałych książek, webminarów, kursów, programów coachingowych itd, niektóre świetne, ale można wpaść w pułapkę i robić to bez końca ( w końcu rozwój nie ma końca, ale warto stosować zdobytą wiedzę, inaczej nie ma znaczenia).

Problem z tym polega na pewnego rodzaju uzależnieniu lub zwyczajnym nie uznawaniu, nie honorowaniu tego, co już się nauczyło – dalszym uczeniu z poczucia braku, a nie dostatku wiedzy i wykonaniu pracy.

Ważne, by być efektywną – czasem jedno zdanie wystarczy, by dokonać super zmiany w życiu!

Mówi się, że coś trzeba powtórzyć od 16 do 21 razy, aby dobrze zapamiętać.

Mózg to maszyna – ma myśleć i rozwiązywać problemy, pracować bezustannie i pokazywać obrazy. (Nie przejmuj się jeśli myślisz, że nie nadajesz się do medytacji, to normalne. To naprawdę dobrze, gdy nasze mózgi pracują :))

Szybkie łatwe dobre nawyki kobiet sukcesu Kolorowe Bogate Soczyste, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

To będzie dla Ciebie niesamowicie pomocne, jeśli zaczniesz to robić, zwłaszcza, że myśl poprzedza emocję. Jeśli więc zaczynasz świadomie wybierać myśli, to one pociągają za sobą uskrzydlające emocje, a nie takie, które ciągną w dół.

A także przyniesie benefity całej Ziemi! Nie możemy rozwiązać problemów na naszej planecie i podnieść poziom życia o jakim marzymy, skoro wynikają one z naszego indywidualnego sposobu myślenie, bycia, zachowań.

Znasz Efekt Motyla? Konsekwencja Twoich działań lub ich brak jest wielka (czy ją widzisz, czy tez nie)! Jesteś częścią, która leczy całą Ziemię – tylko dzięki wykonywaniu swojej indywidualnej pracy wewnętrznej.

Przyszłość Ziemi to zamiana stylu życia, myślenia, zachowania i np. żywienia. Jeszcze nigdy nie było prawie 8 miliardów ludzi na Ziemi, jeszcze nigdy wcześniej nie było takiego zatłoczenia, takiego wyzysku, tyle plastiku, tylu hodowli masowych, tyle zabijania zwierząt i strasznego ich traktowania… 

Dlatego każda zmiana nawyku na lepszy – jest bezcenna dla Ciebie, Twojego życia i całej Ziemi. Niesamowite prawda? Wiem, że jesteśmy uczeni inaczej, wychowani, by myśleć, że nasze nawyki nie mają zniszczenia, że mogą sobie siać zagładę i “mnie to nie obchodzi, bo to nic nie zmieni”, ale to właśnie jest głosik maleńskiego ego – malutkiego człowieczka, który nie widzi więcej niż czubek własnego nosa. 

Czas na lepsze nawyki, które będą służyć przez życie o lepszej jakości.

Nich przyjdą Ci łatwo i przyjemnie!

Malvina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s