Zrób sobie „czas na narzekanie z sensem” :) rozwój osobisty

Narzekanie. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Pewnie zaglądając dziś na media społecznościowe, widziałaś już tekst motywacyjny, by być szczęśliwą, przypomnienie by myśleć pozytywnie lub pytanie za co jesteś wdzięczna, itp…

A ja mam inne, na co chcesz ponarzekać? Co cię wkurzyło, co cię zasmuciło, co cię wytrąciło z równowagi?

Zrób sobie „czas na narzekanie z sensem” – w samotności, by nikt nie ucierpiał 😉

Bycie pozytywną jest bardzo modne, ale brakuje temu często jednego – autentyczności. To NIE jest zdrowe wmawiać sobie, ze jest dobrze, ze powinno się myśleć tylko pozytywnie i zagłuszać emocje. W nich tkwi ważna wiadomość, o której jest więcej w nowym wydaniu „przygoda jaką jest życie”📖

Pozytywne myślenie jest wspaniałe – gdy jest autentyczne! 

Wmawianie sobie, że wszystko jest dobrze, gdy czujesz zupełnie inaczej NIE sprawi, że to “złe” zniknie. Wręcz przeciwnie, będzie intensywniejsze, bardziej uporczywe, niezdrowe dla umysłu.

To kuszące chodzić na skróty, ale to niekoniecznie rozwiązuje problemy. A wmawianie sobie, że pozytywne myślenie rozwiąże problem – właśnie takie jest, jak chodzenie na skróty. Twoja psychika wie, że jest inaczej, Twoje emocje wiedzą, że to kłamstwo i będę jeszcze silniej chciały Ci pokazać prawdę.

Utrzymanie siły, higieny i zdrowia umysłu, polega na tym, że dostrzegasz sytuację, taką jaka jest. Sprawdzasz jak się czujesz, jakie są Twoje myśli, a potem dokonujesz świadomej, lepszej decyzji, co z tym zrobić.


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s