Powtarzanie w kółko lub praca wewnętrzna i uzdrowienie. Bolesny proces, ale naprawdę warto!

Malvina Dunder, uzdrowienie, praca wewnętrzna, tkwienie w miejscu, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty-2

Większość ludzi żyje “normalnie”, czyli mniej więcej tak: idzie do pracy, na którą narzeka, wraca zmęczonym i ogląda seriale, czuje się niespełniony, więc kupuje rzeczy za pieniądze, których nie ma, aby zaimponować ludziom, których nie lubi. W weekend idzie pokazać się w modne miejsca, porozmawiać o tym gdzie byli na imprezie ostatnio i gdzie idą, “znieczulić” takie dziwne niepokojące uczucie, które gryzie od środka. Potem jeszcze robią coś, na co nie mają czasu i ochoty, ale tak wypada i taka tradycja. Aby poczuć się na chwilkę lepiej, oceniają innych. By poczuć, że mają kontrolę nad swoim życiem, rządzą innymi. By poczuć się ważni, wyszukują słuchaczy i gadają do nich słowotokiem, nie zwracając uwagi kto to jest i czy jest to dialog, czy monolog.

Zawsze możemy dokonać innego wyboru, możemy ewoluować lub powtarzać.

Uzdrowienie nie zawsze jest łatwe, to kwestia wyboru i pracy, ale daje nam szansę na rozpoczęcie nowej historii i przemianie naszego życia na takie, na które naprawdę zasługujemy.

Uzdrowienie to bolesny proces, ale tkwienie w depresji i żalach, niewygodnych sytuacjach też jest bolesne. Ten pierwszy rodzaj bólu chociaż przynosi jakieś benefity. 

Myślę, że hasłem do zapamiętania dla każdej wartościowej kobiety z klasą, jest wykonanie pracy wewnętrznej, uzdrowienia, dokształcenia w tej dziedzinie bo nikt jej nas wcześniej nie uczył i nie każda z nas miała dostęp do tej wiedzy.

Aby czuć się lepiej ze sobą, być bardziej świadomą siebie, przyciągać lepsze sytuacje i lepsze osoby do swojego życia, spotykać również wartościowe osoby i ukochaną osobę.

Bo to tak działa, że jak jesteśmy na niskim poziomie, to zgadzamy nie na niski standard i mamy w swoim życiu niezbyt wartościowe osoby. A jak jesteśmy na wysokim poziomie, mamy pewne pozytywne wymagania i poziom, to siłą rzeczy nie zgodzimy się tolerować w nieskończoność pewnych osób i sytuacji. Więc wszystko idzie wyżej. 

Jesteście cudowne, czasem jestem pod wielkim wrażeniem gdy o was słyszę, i wiem, ze często to wiecie, ale najważniejsze to pamiętać o tym codziennie. Zrobić sobie taki nawyk. Dlatego zawsze zachęcam do zapisywania sobie hasła na karteczce lub w telefonie. Dziś jest to PRACA WEWNĘTRZNA! Czyli uzdrowienie jeśli wolisz.

To jest jak krok bliżej w stronę naszego kolorowego, bogatego i soczystego życia. Jak kolejny schodek wyżej. 

Zapraszam do subskrypcji tu i na innych So Me, ponieważ w ten sposób trafiamy do więcej cudownych kobiet, które nie konkurują, nie rywalizują z nami, nie zazdroszczą, tylko są wsparciem i inspiracjom.

Podróżuj i podziwiaj świat razem ze mną na instagram Malvina Dunder . Zapraszam również do zapoznania się z moimi książkami i blogiem po angielsku “With love to Earth”.

Z miłością do Ziemi, Malvina
Powodzenia!


Całus 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s