Kobieca sztuka przyciągania, materializacji pragnień (marzeń, związku), rozwiązań skomplikowanych sytuacji i problemów. 

Magnetyzm, kobieca sztuka przyciągania, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Kobieca sztuka przyciągania, materializacji pragnień (marzeń, związku), rozwiązań skomplikowanych sytuacji i problemów. 

Wyobraź sobie, że to czego pragniesz lub chcesz rozwiązać bo jest problemem – jest jak wielki słoń. Jeśli teraz będziesz starała się pchać go na siłę w kierunku, gdzie chcesz by był, to może być ciężko prawda?

Tak właśnie jest z tym czego chcemy. Prawo Przyciągania dokładnie uczy jak materializować pragnienia, w skrócie trzeba zaznać uczucie jakbyśmy już to miały, nie naciskać za bardzo, można stosować dodatkowo afirmacje, tablice wizualne itp.

Tylko jak dostać to, czego chcesz bez chcenia tego?!

To jest sekret kobiecej energii, która z natury przyciąga, działa jak magnes. Może być oczywiście zablokowana lub “nieaktywna”, nie działać jak należy, gdy używa się zbyt wiele nacisku, pościgu, działań, co jest męską energią.

Kobieca energia kreuje i przyciąga jak magnes jeśli jest zdrowa, zbalansowana i otwarta. Dlatego naprawdę warto się zapoznać z tym tematem i przyciągać więcej dobrego do swojego życia, bez potu i nadmiernego wysiłku, który może sprawić, że coś będzie stale uciekać. 

W momencie, gdy czekamy na rozwiązanie jakieś sprawy, materializacji idei itp, trudny jest moment wymagający cierpliwości i zaufania, a właśnie to jest związane z kobiecą mocą. Można to porównać do poczucia dziecka, ciąży i porodu. Tak samo jest z pomysłem, energią tworzenia, materializacją marzeń. Aktywuj w sobie kobiecą energię, a będzie Ci łatwiej tworzyć swoje kolorowe, bogate i soczyste życie.

Rozbudź swoją magnetyczną moc kobiecości, przyciągania osób, sytuacji, wydarzeń!

Wszystkiego cudnego, Malvina Dunder

Ożyw swoje życie, Nadaj mu ekscytujących emocji. Uwydatnij i pokaż co masz w sercu... kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s