Emocje czynią Cię bogatą wewnętrznie, ciekawą, kolorową osobą, ale to NIE ma nic wspólnego z dramatem. Odróżnij płacz teatralny od prawdziwego

Uczucia, emocje, uzdrowienie. kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Kocham wszystkie swoje uczucia, to czyni mnie człowiekiem, bogatą wewnętrznie kobietą. 

Miło jest mieć te pozytywne uczucia, ale często bywam wściekła. Śmieję się, że jestem zbyt wku****a na codzień, by dostać depresji. Złość pobudza mnie do życia 😉

Oburza mnie i porusza mnie to, co się dzieje na świecie i wiem, że każda zdrowa osoba reaguje tak na krzywdę i wyrządzanie zła (to nie “niskie wibracje”).

Płaczę i boli mnie serce, gdy widzę krzywdę innych i wiem, że to właściwa reakcja. Gdy moje serce będzie nieporuszone i skamieniałe – będę się martwić.

Ale…

To NIE ma NIC wspólnego z dramatem!

Płacz to czasem najzdrowsza reakcja.

Jednak taki dla siebie, nie teatralny.

Więcej na stronie dla kobiet: Kolorowe Bogate Soczyste, link u góry w biografii.

Dramatyczny płacz a szczery

Jak to odróżnić? Możesz być empatyczną i wrażliwą osobą, poruszają Cię nawet filmy, ale jak ktoś płacze teatralnie, szuka aprobaty lub uwagi, to wcale nie czujesz współczucia, tylko bardziej dystans lub nawet niesmak.


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s