Proste w teorii, trudne do wykonania, choć bardzo pomocne w czasie konfliktu… Rozwój osobisty, relacje i miłość

PROSTE W TEORII, TRUDNE DO WYKONANIA, A POMAGA W RELACJACH, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Przez ostatnie lata wiele czasu i pracy włożyłam w naukę o relacjach, związkach, miłości i jedna rzecz szczególnie zapadła mi w pamięć i bardzo ułatwiła życie… Chciałam się nią podzielić. 

Sprawa na pierwszy rzut oka brzmi prosto, lecz jest trudniejsza do wykonania, zwłaszcza w emocjach.

Brzmi, nikt nie musi rozumieć Twojej strony i argumentów. 

Jeśli jest problem, spróbuj najpierw sama go rozwiązać, bez męczenia drugiej osoby swoimi mądrościami, choćby były najmądrzejsze na świecie.

W napiętej sytuacji, możesz skupić się tylko na jednym:

na tłumaczeniu, wyborze odpowiednich słów, argumentowaniu, złości, swojej racji, udowadnianiu, itp., czyli skupienie na zewnątrz siebie, na tym, co robi i czego nie robi druga osoba, co powinna uważać i jak powinna się czuć.

lub

Na skupieniu wewnątrz siebie, na tym, jak ty się CZUJESZ, na intencji, która jest DOBRA dla CIEBIE I DRUGIEJ OSOBY, na prawdzie, na swojej mądrości, na prostym i dobrym rozwiązaniu na dany moment (np. wyczuć czy to dobry czas na rozmowę, czy lepiej zrobić sobie chwilę przerwy), na odpowiedzialności za siebie i nie braniu odpowiedzialności drugiej osoby na siebie, na byciu otwartą dla swoich wszystkich emocji, jakie się pojawiają.

To oczywiście dotyczy NORMALNYCH relacji – bez jakiejś formy przemocy!  

Jest to bardzo pomocne, ponieważ RELACJA to NIE 100% dobrych uczuć i sytuacji, to niemożliwe. Ale powinny przeważać te dobre.

Podróże i poszerzanie horyzontów w “Przygoda jaką jest życie” ebook – link do księgarni:

KSIĘGARNIA

Malvina Dunder

Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s