Tę wiadomość trzeba powtarzać często: zasługujesz na szczęście, zasługujesz na spełnianie swoich potrzeb, to NIE jest egoistyczne / rozwój osobisty, związki, kobieca energia i miłość

Tę wiadomość trzeba powtarzać często, kobieca energia, relacje, rozwój osobisty, Malvina Dunder

Tę wiadomość trzeba powtarzać często: zasługujesz na szczęście, zasługujesz na spełnianie swoich potrzeb, to NIE jest egoistyczne, to podstawa życia. 

Wiedz, że Twoje szczęście i szczęście wszystkich kobiet to wielka wartość dla świata. OGROMNA. Zaraz przeczytasz dlaczego…

Przez tysiąclecia mówiono nam na wiele różnych sposób, że spełnianie własnych potrzeb to egoistyczne myślenie tylko o sobie i wstyd tak robić. 

Kobiety odmawiają sobie snu, spokoju, romantyzmu, poczucia bezpieczeństwa, autentyczności, życzliwości, opieki, atrakcyjności, zadbania, szczęścia, itd. A jak sobie to zapewniają, to często mają wyrzuty.

Wartość kobiety i to, co robi jest często niewidoczne. To jest tworzenie i utrzymywanie relacji społecznych, przyjaznych, rodzinnych, romantycznych, inspirowanie, dodanie magii i znaczenia we wszystko co robi, kreatywność, piękno… 

To jednak robi małe wrażenie przy mężczyźnie, który jest skoncentrowany jak wiązka laseru, robi karierę, egzekwuje zadania, zarządza, produkuje widoczny rezultat i zmianę. Przy nim mama z dziećmi wypada bardzo słabo. Co tam, że kształtuje przyszłe pokolenie, robi milion rzeczy na raz, dokonuje rzeczy na miarę bohaterki… To nie jest uważane za widoczne i “spektakularne”.

*Nic więc dziwnego, że tyle kobiet się wkurzyło i zaczęło być bardziej męskie od mężczyzny i mieć większe jaja 🙂 Ile można znosić bycia niewidzialną i nieznaczącą…

Jednak jeśli jesteśmy wykończone, nie mamy zapewnionych podstawowych potrzeb, to nie emanujemy swoją kobiecością, nie wprowadzamy życia i pasji do tego świata, nie realizujemy swojego powołania i tego puzzla będzie brakować światu. Żaden benefit z tego nie wynika, dla nikogo.

Za to wszyscy zyskują, gdy dbasz o swoje potrzeby, realizujesz się, jesteś pełna życia i iskrzysz tym dookoła. Światło pada tam, gdzie się pojawisz.

Im więcej robisz, tym mniej otrzymasz pomocy. Im więcej tolerujesz, tym więcej będziesz musiała udźwignąć.

Ja nauczyłam się tego płacąc wysoką cenę.

Niech Twoje szczęście i potrzeby będą Twoim priorytetem, dbaj i chroń za wszelką cenę ten boski przywilej. 

Twoje szczęście to paliwo rakietowe dla życia Twojego, rodziny, najbliższych i świata.


Spotkajmy się na mediach społecznościowych
https://www.instagram.com/malvinadunder

Wszystkiego cudnego,

Książki i ebooki dostępne w wielu księgarniach internetowych, empik, pwn, a także tutaj – kliknij, by przejść do księgarni.

“Przygoda jaką jest życie” jest jak mapa pokazująca drogę, by wypłynąć na szerokie wody i horyzonty, piękne widoki, świeże powietrze, wolną przestrzeń, słońce, blask księżyca, niepodbite tereny i fascynujące krainy… 

Rozwój osobisty w kolorowej, bogatej i soczystej formie podróży przez życie, dosłownie i w przenośni… Książka zabierze Cię w ciekawe kierunki warte zwiedzenia, zdobędziesz Narzędzia Odkrywcy, które pomogą Ci w nawigacji po naszym zakręconym świecie. Jeśli więc, nie jesteś zadowolony z życia, wiele rzeczy i osób Cię denerwuje, to odnajdziesz tutaj swój sposób na lepszy styl życia. Po drodze trafisz również na historie i ciekawostki podróżnicze, elementy psychologii w atrakcyjnej wersji oraz nowoczesne i świeże spojrzenie na rozwój duchowy.

Twoje serce zacznie bić mocniej z pasją do życia i przygód, a nawet doświadczania różnych wyzwań, które wzmacniają Twoją odporność mentalną i mistrzostwo emocjonalne. Problemy to nie problem, tylko brak wiedzy jak je rozwiązywać. Zostaniesz atrakcyjniejszą, ciekawszą i bardziej magnetyczną wersją siebie. To rozwój bez nonsensu w stylu „myśl pozytywnie, to będziesz szczęśliwy i wszystko będzie pięknie”, tylko konkrety.

Szybko i lekko poznasz tematy: jasna identyfikacja problemów świata i ludzi; poznanie sekretów osobowości; co leży i nie leży w Twoich rękach; myślenie poszerzające horyzonty; potęga uczuć, słów, intuicji, celu, miłości, wyznaczania granic, diamentowej wartości, ważności i pewności siebie; problemy i przygody; uniwersalne prawa nawigacji po świecie i Wszechświecie; nowy Ty.

KSIĘGARNIA

Tutaj znajdziesz też “Analizę Kolorystyczną” jeśli interesuje Cię świat kolorów i paleta barw, z której jesteś stworzona. Teoria na podstawie natury i sezonów. Materiał zebrany jest na podstawie nauki tysięcy kursantek i przeprowadzonych indywidualnych analiz, biorąc pod uwagę największe wyzwania i trudności. Wiedza jest przekazana z różnych stron, by stała się jasna i możliwa do używania w życiu codziennym. 


Czytaj więcej artykułów związanych z rozwojem osobistym (umysłowym, emocjonalnym, fizycznym, intuicyjnym i duchowym), podróżami, przygodami, psychologią, kobiecą energią, związkami międzyludzkimi i relacjami romantycznymi, coachingiem, naturą, kolorami, narcyzmem, ego, toksycznymi zachowaniami i wiele więcej:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s